Zestaw do herbaty pluszowy edukacyjny 32el.ręcznie szyte torby pełne zabaw oskar&ellen

W zestawie znajdziemy 4 filiżanki, 4 talerzyki, (dwie różowe i dwie niebieskie), 4 białe serwetki, dzbanuszek z otwieraną pokrywką, mlecznik, łyżeczki, cukierniczkę, torebki herbaciane, obrus piknikowy, 4 przepyszne babeczki i 4 ciasteczka. W sumie aż 32 elementy.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: oskar&ellen

109.00 zł

Promocja! stara cena: 118 zł

Zestaw do herbaty to cudowny, pluszowy zestaw do zabawy w odgrywanie ról podczas spotkań przy herbatce zarówno dla koleżanek, rodziców czy  lalek.

Zestaw do herbaty to idealna zabawka dla małych organizatorów życia rodzinnego.

Uwaga, ta zabawka nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy – małe części - tak pisze dystrybutor.

hm...to co dziecko może oderwać to w zasadzie wisienki na babeczkach i kuleczka na dzbanuszku ale jest to tak umocowane, że chyba nie da się tego oderwać

Rozmiar: 26x9x20
Waga: 200g
Do prania ręcznego.
Wykonanie: 35% bawełna, 65% polyester.

Nasze zestawy do zabawy charakteryzują się tym, iż w rzeczywistości są praktycznymi "torbami pełnymi zabaw".
Miękkie, barwne, poręczne, bezpieczne i solidne zestawy do zabawy pobudzą wyobraźnię każdego dziecka. Niezależnie od upodobań, każdy znajdzie coś dla siebie! Bawmy się kreatywnie, rozwijajmy naszą wyobraźnię i wiedzę!
Doskonały towarzysz dla małego podróżnika:)


Wszyscy wiemy jak ważna dla każdego dziecka jest zabawa. Wybór zabawek dostępnych na rynku jest ogromny, niezależnie od wieku czy płci dziecka. Jak więc wybrać zabawki, które dziecko zachwycą?
W sklepie z zabawkami wszędzie aż roi się od plastikowych światełek, migocących przycisków, brzdęków i bębnienia-a może tak chwilę pobawić się z dzieckiem w ciszy, nie martwiąc się o bezpieczeństwo naszej pociechy, a jednocześnie rozwijając kreatywność, wyobraźnię i język dziecka?
Oto nasze propozycje-zabawki ręcznie robione, edukacyjne i bezpieczne zabawki Oskar&Ellen

Zdjęcia: