Warunki dostawy zakupionych produktów

Paczki wysyłamy w przeciągu 1-nego dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności (pod warunkiem dostępności towaru).

Przesyłki kurierskie wysyłamy tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostanie złożone do godz 13.00.

Przesyłki pocztowe wysyłamy tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostanie złożone do godz. 15.00.

 

CZAS  DOSTAWY

 

1. Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godz. 13.00  i wybrana przesyłka kurierska -  zakupiony towar kupujący otrzyma już następnego dnia.

2. Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godz. 15.00  i wybrana przesyłka pocztowa priorytetowa - zakupiony towar kupujący otrzyma w przeciągu 2 dni (mogą zdarzyć się opóźnienia ze względu na działania poczty).

3. Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godz 15.00 i wybrana przesyłka pocztowa ekonomiczna - zakupiony towar kupujący otrzyma w przeciągu 3 - 4 dni (mogą zdarzyć się opóźnienia ze względu na działanie poczty).

 

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. 

 

 Opakowania są odpowiednich rozmiarów i wysyłane produkty są dobrze zabezpieczone. 

 

Osoby dokonujących drobnych zakupów chcące skorzystać z opcji "taniej wysyłki" proszone są o przejście procesu zamówienia do końca, gdyż na początku - automatycznie wchodzi opłata za przesyłkę kurierską, ale przechodząc dalej w procesie zakupu i wybierając dostawę pocztą, system naliczy właściwą kwotę.

Można też zamówić towar mailowo, za pośrednictwem GG lub telefonicznie. Kontakt do takich zakupów znajduje się w prawym górnym rogu strony naszego sklepu.

 

Kupujący nie ponosi żadnych kosztów przesyłki w przypadku zakupu i odbioru osobistego pod adresem:

BawiBobas

ul. Sadowa 11

17-200 Hajnówka

 

Koszty wysyłki

 


Kurier DPD przy wcześniejszej przedplacie  -  14,99

Kurier DPD za pobraniem   -   20 zł

Przesyłki pocztowe

Aby uniknąć zaginięcia przesyłek listowych, wszystkie - zarówno ekonomiczne jak i priorytetowe - wysyłamy jako przesyłki polecone (z potwierdzeniem nadania).

  • Poczta płatność przelewem od 11zł (dla produktów oznaczonych symbolem taniej wysyłki), pozostałe produkty i większe paczki - 19 zł
  • Poczta (priorytet) płatność przelewem od 13zł (dla produktów oznaczonych symbolem taniej wysyłki), pozostałe produkty i większe paczki - 23 zł
  • Poczta przesyłka pobraniowa  ekonomiczna - 25 zł
  • Poczta przesyłka pobraniowa  priorytetowa - 27 zł

 

Część produktów w sklepie oznaczona jest znaczkiem "tania wysyłka"  które możemy wysłać pocztą za niewielką kwotę poczynając już od 11zł (wyjątek stanowią przesyłki o gabarycie A - w tym wypadku prosimy o kontakt ze sklepem i indywidualne ustalenie kosztów wysyłki).

 Podane ceny wysyłki dotyczą przesyłek krajowych.

W przypadku wysyłek zagranicznych prosimy o kontakt przed oplaceniem zamówienia w celu ustalenia rzeczywistych kosztów wysyłki, gdyż zależą one od kraju do którego paczka jest wysyłana, wagi i rozmiarow przesyłki oraz jej charakteru (polecony, priorytet...).