Pluszowy Zestaw do gotowania 23el. edukacyjny ręcznie szyty oskar&ellen

Bezpieczny Zestaw do gotowania  do zabawy w kucharza bądź naśladowanie rodziców podczas przygotowania posiłków rodzinie. 

Chwilowo niedostępny

Dzieci uwielbiają bawić się w dorosłych. Naszą rolą jest je zachęcić do pomocy w pracach domowych czym uczymy je samodzielności i odpowiedzialności już od najmłodszych lat. 

Z tym zestawem Mały Kucharz może przyrządzić hot doga, burgera lub jajko sadzone. Przyrządzając "posilek" może używać różnych warzyw, ketchupu lub musztardy.

Do przygotowania posiłku Mały Kucharz może używać patelni, miski, szpatułki, ubijaka i dużej łyżki. Zaś do podania przygotowanej potrawy nasza pociecha może użyć sosjerki, talerzy i podkładek pod nie, sztućców i kubeczków. Zestaw posiada 23 elementy różnej wielkości.

Zazwyczaj małe dzieci garną się do pomagania mamie w kuchni i chętnie ją naśladują.  Jednakże ze względu na bezpieczeństwo dzieci nie we wszystkim mogą nam pomagać. Narzędzia w kuchni są ostre i bardzo niebezpieczne i czasami wolimy, zeby dzieci trzymały się od kuchni z daleka. 

Uszyty z miękkiego materiału, bezpieczny Zestaw do gotowania jest idealny dla małych dzieci, które do woli mogą bezpiecznie bawić się w kucharza.

Wymiary opakowania:  26cm x 10cm x 20cm

Zdjęcia: