Nauka kolorów z Króliczkiem w 4 językach Lamaze

Interaktywna zabawka Nauka kolorów z króliczkiem poprzez radosną zabawę nauczy dziecko rozpoznawania kolorów w wybranym języku - polskim, hiszpańskim, rosyjskim lub angielskim.

Króliczek działa w trybie dziennym i nocnym - za dnia jest edukacyjną zabawką, a wieczorem może służyć za przytulankę-lampkę nocną grającą kołysanki.

Chwilowo niedostępny

Nauka kolorów z królikiem to mięciutka przytulanka, która może towarzyszyć Maluchom już od narodzin. Uszy Króliczka mają wiele kolorów, na każdym znajdują się wesołe obrazki, po naciśnięciu każdego z nich dziecko usłyszy jaki kolor wybrało, a brzuszek króliczka rozświetli się na wybrany kolor.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

https://youtu.be/eAhupmmCmzo

Po naciśnięciu przycisku na łapce i na uszkach króliczka usłyszymy powitanie w czterech różnych językach, czyli po polsku, hiszpańsku, rosyjsku i angielsku.

Gdy zabawka zostanie włączona, wybieramy język używania, potwierdzamy łapką i w trybie dziennym gdy królik zachichocze rozpoczynamy naukę kolorów! A kiedy nadejdzie wieczór a królik już będzie zmęczony tak samo jak nasz Maluszek, królik ziewnie i przełączy się na tryb nocny śpiewając kołysanki. Cudownie w różnych kolorach świeci mu się również brzuszek. Pokazuje różne kolory podczas melodii i prawidłowe podczas nauki! 

Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.

Wymiary zabawki: 25 x 28 x 12,5 cm.
Zasilanie: 3 x AAA

Zdjęcia: