Geomag WHEELS 709 44el 5l+ szwajcarskie klocki konstrukcyjne

Klocki Geomag Wheels łączy magnetyczne elementy z klasycznym samochodem do zabawy. Dzieci mogą wybudować swój samochód wyścigowy gdyż zestaw składa się z korpusów samochodów wykonanych z miękkiego, giętkiego plastiku, kół oraz elementów łączących – magnetycznych pałeczek i niklowanych kulek, które pozwalają na połączenie poszczególnych części modelu w całość.

Doskonała alternatywa dla gier komputerowych zapewniająca doskonałą zabawę na wiele godzin.

                                            WSPANIAŁY  PREZENT

Chwilowo niedostępny

 Wheels Geomag to fantastyczne, zabawne samochody do samodzielnego zbudowania. Mały konstruktor tylko przy pomocy rąk zbuduje z elementów znajdujących się w zestawie fantastyczne samochody, które będą samodzielnie jeździć. Kolekcja do budowy trójwymiarowych samochodów Geomag Wheels.

Geomag Wheels to zupełnie nowa generacja klocków Geomag do budowy trójwymiarowych wyścigowych samochodów. Klocki Geomag rozwiną kreatywność Twojego dziecka zapewniając mu wiele godzin cudownej zabawy. Geomag WHEELS 709 44el to wspaniałe klocki dla małych konstruktorów.

Szwajcarskie klocki konstrukcyjne Geomag Wheels 708 44el to wyścigowe auta dla dzieci od 5 lat.

Rozpędź autka Geomag Wheels i przeprowadź kontrolowaną katastrofę.

Gdy podczas wyścigów samochody zostaną uszkodzone to żaden problem. w ciągu kilku sekund można je naprawić i znów mogą kontynuować wyścig.

Klocki rozwijają lekką motorykę dziecka, pomagają używać dziecięcą wyobraźnię i fantazję.

The Wheels Geomag to fantastyczne, zabawne samochody do samodzielnego zbudowania. Mały konstruktor tylko przy pomocy rąk zbuduje z elementów znajdujących się w zestawie fantastyczne samochody, które będą samodzielnie jeździć. Kolekcja do budowy trójwymiarowych samochodów Geomag Wheels.

Zestawy zawierają wykonane z elastycznego plastiku, giętkie korpusy i koła, które połączone przy pomocy magnetycznych pałeczek i niklowanych kulek tworzą wspaniałe, wyścigowe auta. 

Wiek: 5+

Zdjęcia: