Geomag Kids Color 30el szwajcarskie klocki magnetyczne

Szwajcarskie klocki magnetyczne konstrukcyjne Geomag Kids Color są wyprodukowane z bezpiecznych materiałów, pobudzają do konstruowania unikalnych form, rozwijają kreatywność.
Pomagają zrozumieć podstawy geometrii, matematyki, chemii oraz zasady przyciągania pola magnetycznego, budowy atomu i struktur układu cząsteczek.
Pomagają rozwijać dzieciom i dorosłym ich własne umiejętności manualne i umysłowe.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: GEOMAG

49.00 zł

Magnetyczne klocki Geomag Color sprawią ogromną frajdę Twojemu dziecku i zapewnią mu cudowną zabawę na wiele godzin, a przy okazji wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywnego myślenia, które to umiejętności przydadzą się mu w przyszłości.
W skład zestawów Color Kids wchodzą również panele.

Geomag Kids doskonale nadają się na prezent niezależnie od wieku osoby obdarowywanej - jest to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Z uwagi na to, że w zestawie jest tak dużo elementów, Twoje dziecko będzie miało więcej możliwości tworzenia niepowtarzalnych konstrukcji. Jego budowle będą większe, jeszcze wspanialsze. Będą mogły posiadać więcej ruchomych, obrotowych elementów. Dodatkowym atutem jest to, że jeśli w czasie układania klocków Twoje dziecko zmieni zdanie co do położenia któregoś z elementów, bez problemu i bez konieczności rozbierania całej konstrukcji wprowadzi w życie.

Panele to kolorowe, wykonane z wytrzymałego plastiku trójkąty i kwadraty, które umożliwiają budowanie z klocków magnetycznych Geomag jeszcze ciekawszych wizualnie przedmiotów oraz pięknych elementów dekoracyjnych.

Zastosowanie paneli zwiększa też stabilność konstrukcji.

Panele Geomag Kids posiadają specjalne otwory, dzięki czemu wkomponowanie ich między patyczki i kulki jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Zestaw zawiera :
13 szt - patyczków
16 szt - kulek
1 szt - panel

Wymiar opakowania 21cm x 17cm x 4cm

Zdjęcia: