Edukacyjny Kolorowy lot balonem, mówi po polsku, gra i świeci, Lamaze

Interaktywna edukacyjna zabawka do nauki pierwszych słów, kolorów i nazw zwierzątek. Polska wersja językowa.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

65.00 zł

Za każdym razem kiedy maluch identyfikuje barwę przykładając do niej zabawkę, balonik świeci się na dokładnie taki sam kolor, jak ten wypowiedziany. Jest to doskonały sposób na zapamiętywanie barw, który jednocześnie pobudza zmysł wzroku i słuchu dziecka.

https://youtu.be/o8Zl_31zzk4

TOMY Infant kolorowy lot balonem przeniesie dziecko w świat fascynujących efektów i projekcji, które nauczą go pierwszych słów, nazw kolorów oraz zwierzątek.

Cała zabawa rozpoczyna się od naciśnięcia przycisku chmurki, znajdującego się z przodu kosza balona. Po chwili maluszek usłyszy wesołą zachętę "Odkrywajmy świat”, a to oznacza, że zabawa właśnie się zaczyna! 
Cześć, możesz wylądować na czymś czerwonym?
Teraz wystarczy, że dziecko postawi balonik Infant na jednym z siedmiu kartoników z postaciami, a Kapitan Miś podpowie jaki to kolor oraz zwierzątko. Magiczny balonik można przykładać do dowolnej powierzchni o jednolitej barwie. Za każdym razem zabawka motywująco zachęci dziecko do dalszej zabawy i poszukiwań kolorowych miejsc. Dla malucha to źródło niekończącej się zabawy i ciągłe odkrywanie przedmiotów, które go otaczają na nowo.
Baw się, ucz, rośnij!
Przekonaj się jak proste jest poznawanie świata z „Tomy Infant kolorowy lot balonem”. 

Podświetla się na 7 różnych kolorów. Ponad 50 różnych zwrotów.
 
Wiek : 18m+

Zdjęcia: