Angielski dla dzieci magnetyczna gra Roter Kofer

Nauka języka angielskiego na wesoło już od 4 roku życia

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: 4BABY

30.00 zł

Gra z magnesami do nauki języka angielskiego pomoże dziecku podczas zabawy nauczyć się liter alfabetu angielskiego, zapamiętać ich nazwy, zilustruje użycie liter w słowach. A ponadto, wzbogaci zasób słownictwa dotyczący nazw zwierząt w języku angielskim. Gra pozytywnie wpływa na rozwój uwagi i pamięci wzrokowej, logicznego i abstrakcyjnego myślenia.
Oglądaj litery razem z dzieckiem; ćwicz fonetykę, akcentując wymowę tej litery alfabetu; układajcie razem słówka.
Na kartach znajdziesz zróżnicowane zadania, które pomogą nie tylko utrwalić wiedzę, ale również ukształtują umiejętność skupienia uwagi, domyślność, logikę i pamięć.
Zestaw: 56 magnesów, 8 kartek, instrukcja.

Wiek 4-9 lat

Główną zasadą naszego działania jest szczególna troska o jakość i bezpieczeństwo produkcji i materiałów, z których są wykonane. Dostawcy materiałów wybierają się pod ścisłą kontrolą czołowych technologów i fachowców służby jakości przedsiębiorstwa.
       Produkcja MH Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Zdjęcia: