Muzyczny ślimak Michaś 3w1 pozytywka, projektor Lamaze

Bajecznie kolorowa, interaktywna, edukacyjna przytulanka z dużym lusterkiem, pozytywką i projektorem

Chwilowo niedostępny

Edukacyjny muzyczny ślimak Michaś przyciąga uwagę ciekawym kształtem i mnóstwem żywych kontrastowych kolorów. Ślimak ma wesołą buźkę, duże odstające oczy i śmieszny ogonek. Domek który ślimak nosi na plecach jest wyposażony w duże bezpieczne lusterko w którym Maluszek może swobodnie się przeglądać.Gdy dziecko dotknie lusterka uruchomi muzykę a na tafli lusterka będą pojawiać się kolorowe świecące zwierzątka. Ślimak gra melodyjki w trybie dziennym i nocnym. 

https://youtu.be/BuqhpOvUFYw

Dodatkowym atutem zabawki jest możliwość wyprania zabawki mimo elektronicznych elementów. Część wewnętrzna skorupy ślimaka w której mieści się pozytywka i projektor łatwo się bowiem wyjmuje i wówczas możemy już wyprać zabawkę.

Jasne, żywe kolory i kontrastujące wzory zachęcają dziecko do skupienia wzroku, a miękkie materiały i różne tekstury stymulują zmysł dotyku. Wesołe spokojne melodyjki i obrazy na tafli lusterka przyczynią się również do prawidłowego rozwoju narządu wzroku, słuchu i małej motoryki u Twojego Maluszka.
Zabawka spełnia funkcje przytulanki, projektora oraz pozytywki, dzięki czemu nie znudzi się szybko maluchowi i wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając: zmysły.

Ślimak Michaś posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.
- przytulanka, projektor i pozytywka w jednym
- różnorodność barw - nauka rozróżniania kolorów
- 2 tryby zabawy: dzień i noc
- 6 melodii  

Wiek: praktycznie od narodzin, a do samodzielnej interaktywnej zabawy 6m+ 

Zasilanie: 3x1,5V AA LR6.

Wymiary zabawki: 25cm x 19cm x 9,5cm

Wymiary opakowania: 28cm x 22cm x 12,5cm 

Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.  

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer.

Zdjęcia: