Metalowe francuskie klocki do skręcania Meccano Multi Models Set 60el 2 modele 3+

Metalowy zestaw konstrukcyjny Multi Models Set składa się z 60 elementów i posiada instrukcje do zbudowania 2 różnych modeli - samochodu i samolotu,  reszta zależy od inwencji Małych Konstruktorów

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

37.00 zł

Zestawy konstrukcyjne  Models firmy Meccano umożliwiają konstruowanie szeregu modeli w oparciu o zestaw metalowych części, które łączą się za pomocą śrubek i nakrętek.  

Dzieci mogą budować kilka modeli z jednego zestawu w oparciu o dołączone do opakowania instrukcje, jak również wyrazić swoją twórczą wyobraźnię poprzez tworzenie unikalnych wzorów według własnego pomysłu. 

Zestawy konstrukcyjne MultiModels zawierają giętkie plastikowe elementy. Do każdego zestawu dołączony jest klucz wielofunkcyjny, klucz ampulowy oraz obrazkowa instrukcja. Niektóre zestawy wyposażone są w mini silniczki 3 i 6 woltowe, które wprawiają pojazd w ruch. Zestaw konstrukcyjny MultiModels daje możliwość zbudowania 10 różnych modeli. Zestaw zawiera 190 elementów. Meccano to zabawa, która polega na budowaniu samochodów, helikopterów, traktorów, dźwigów, podnośników, robotów i innych ciekawych trójwymiarowych konstrukcji z prostych elementów dobrej jakości. Meccano to zabawki edukacyjne przekazujące w prosty sposób zasady budowania pojazdów i urządzeń przemysłowych przy zastosowaniu praw fizyki, matematyki, mechaniki i inżynierii. Meccano rozwija zdolności manualne i logiczne myślenie oraz prezentuje w prosty sposób działanie skomplikowanych mechanizmów. Elementy konstrukcyjne Meccano są solidnie wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dlatego mogą być używane nieskończenie wiele razy do budowania różnorodnych obiektów.

Kolekcja Multi Models ze względu na występowanie małych elementów jest zabroniona dla dzieci do 3 roku życia a więc dzieci 3 letnie mogą się nimi bawić pod nadzorem rodzicow, a rekomendowana jest dla dzieci od ósmego roku życia ze względu na przeciętną zdolność dzieci w tym wieku do umiejętności budowania własnych konstrukcji (jest to jednak kwestia dyskusyjna i zależy od indywidualnego rozwoju dziecka i udzialu rodziców w tym procesie). Zdjęcia: