Klocki do skręcania Meccano w walizce Tool Box Advanced 70el 6 modeli 5+

Mały człowiek musi samodzielnie skonstruować swoją zabawkę przy pomocy narzędzi i elementów konstrukcyjnych zawartych w zestawie. Jaki model powstanie - zależy tylko od małych konstruktorów. 

Zabawki Meccano są projektowane i produkowane we Francji.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

116.00 zł

Zestaw zawiera 70el elementów oraz instrukcję umożliwiającą zbudowanie proponowanych przez producenta modeli.

Wszystkie elementy zestawów zostały przygotowane z uwzględnieniem szczególnych potrzeb i bezpieczeństwa właśnie tej grupy wiekowej (duże, kolorowe, plastikowe elementy).
 
Każde opakowanie zawiera kompletny zestaw narzędzi i instrukcji, aby dać dzieciom możliwość budowy jednego lub większej liczby proponowanych wzorów albo zupełnie nowej zabawki zaprojektowanej przez nich samych.
 Elastyczne elementy umożliwiają budowę zabawnych i kolorowych konstrukcji. Do opakowania dołączono naklejane na pojazdy oczy.
 
Modele są szybkie i łatwe w budowie, montaż i demontaż nie sprawia żadnych trudności, a wysoka jakość wykonania i użytych materiałów sprawia, że konstruować coraz to nowsze modele  można właściwie bez końca. 

Zabawki Meccano są projektowane i produkowane we Francji. Ich jakość jest ściśle monitorowana począwszy od surowca aż po produkt końcowy. 

Klocki do skręcania Tool Box Advanced -  zestaw 6 modeli 70 el. to nowatorskie klocki dla dzieci, to cudowna propozycja dla najmłodszych smyków..  

Aż 6 różnych zabawki w jednym zestawie! Wymiary opakowania:  30cm x 20cm x 16cm


Zabawka jest rekomendowana dla dzieci powyżej 5-go  roku życia. 

Zdjęcia: