Klocki do skręcania Meccano Multi Models 252el 15 modeli

Zestaw konstrukcyjny Multi Models składa się ze 252 elementów, posiada instrukcje do zbudowania 15 różnych modeli i potrzebne narzędzia  - reszta zależy od inwencji Małych Konstruktorów. 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

145.00 zł

Promocja! stara cena: 187 zł

Zestawy konstrukcyjne  Models firmy Meccano umożliwiają konstruowanie szeregu modeli w oparciu o zestaw metalowych części, które łączą się za pomocą śrubek i nakrętek.  

Zabawki MECCANO sa projektowane i produkowane we Francji

Dzieci mogą budować kilka modeli z jednego zestawu w oparciu o dołączone do opakowania instrukcje, jak również wyrazić swoją twórczą wyobraźnię poprzez tworzenie unikalnych wzorów według własnego pomysłu. 

Kolekcja Multi Models przeznaczona jest dla dzieci od ósmego roku życia jednakże pod nadzorem rodziców mogą się bawić klockami i kilkuletnie dzieci.

Kolekcja Multi Models ze względu na występowanie małych elementów jest zabroniona dla dzieci do 3 roku życia a więc dzieci 3 letnie mogą się nimi bawić pod nadzorem rodzicow, a rekomendowana jest dla dzieci od ósmego roku życia ze względu na przeciętną zdolność dzieci w tym wieku do umiejętności budowania własnych konstrukcji (jest to jednak kwestia dyskusyjna i zależy od indywidualnego rozwoju dziecka i udziału rodziców w tym procesie). 

Wymiary opakowania: 40cm x 25cm x 7cmZdjęcia: