Farma drewniana układanka z uchwytami dla Maluszka

Edukacyjna, trwała, bezpieczna drewniana układanka Farma to bardzo kolorowa, edukacyjna zabawka dla dzieci już od 12 miesiąca życia.

Kolorowa podstawa obrazuje krajobraz wiejski na którym jest umieszczonych 12 wyjmowanych obrazków z dużymi drewnianymi uchwytami.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BabyMix

9.00 zł

Bardzo kolorowa, drewniana układanka, puzzle Farma to cudowna ekologiczna zabawka doskonale wpływa na rozwój motoryczny małych paluszków. Uczy spostrzegawczości, kolorów, kształtów, uczy przestrzennego postrzegania przedmiotów a więc wspomaga wszechstronny rozwój dziecka.

Bawiąc się ukladanką Farma dzieci poznają krajobraz wiejski, zwierzątka i uczą się ustawiać obrazki w przypisane im miejsca.

Drewnianą układanką mogą bawić się już 10 miesięczne dzieci, gdyż wszystkie elementy układanki są wykonane z niezwykła starannością i są zaopatrzone w  uchwyty umożliwiające łatwe wyjmowanie i wkładanie poszczególnych elementów w wyznaczone miejsca. 

Wiek: 

Zabawka jest rekomendowana dla dzieci od 24m życia ale ta kolorowa układanka doskonale sprawdzi się również dla rocznych dzieci. Każdy wyjmowany obrazek układanki ma bowiem duże uchwyty pozwalające bez trudu go wyjąć i włożyć w przeznaczone mu miejsce. Maluszki bardzo lubią dopasowywać różne kształty a kolorowa podstawa i uśmiechnięte zwierzątka przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy.

Zabawka sprawdzona w naszej rodzinie, wykonana z najwyższą starannością. 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

Zdjęcia: