Ciężarówka do rozkręcania Mały Majsterkowicz

Edukacyjna interaktywna ciężarówka z narzędziami do rozkręcania montowania z wkrętarką na baterie dla najmłodszych mechaników samochodowych

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: RAMIZ

55.00 zł

Super ciężarówka poprzez wiele funkcji zabawy rozwija zdolności manualne dziecka oraz koordynacje wzrokowo-ruchową.

Samochód posiada 2 tryby zabawy.
1 . Kiedy ciężąrówka sama jeżdzi :możemy przyciskiem na spodzie autka włączyć tryb w którym samochód sam będzie jeździł, kiedy dobije do jakiejś przeszkody, autko samo zmieni tor jazdy.

Podczas jazdy ciężarówki gra wesoła melodia oraz świecą przednie światła .Funkcje dzwiękowe i samoistnej jazdy można wyłączyć na dole pojazdu, co umożliwia swobodne poruszanie ciężarówką.

2. Funkcje samodzielnej zabawy

Kiedy mamy wyłączoną funkcję samoistnej jazdy,mały majsterkowicz może zacząć rozmontowywać, naprawiać ciężarówkę.

Dziecko może wyjąć kierowcę, otworzyć maskę i wyjąć z niej silnik za pomocą wkrętarki (wkrętarka działa jak prawdziwa), odkręcić koła.

Cały warsztat z narzędziami mieści się na tyle samochodu.

W zestawie: kierowca Andrzej, wkrętarka (obroty lewe i prawe), młotek, kołki, śruby, wkręty, klucz płaski, śrubokręt krzyżak, końcówki do wkrętarki (sześciokąt i krzyżak), imadełko z korbką, łącznik z dwoma otworami gwintowanymi, krótki sznureczek do ciągnięcia autka.

Podczas zabawy dziecko poznaje narzędzia i ich działanie.

Auto zasilane jest poprzez trzy baterie AA 1,5V nie wchodzące w skład zestawu.

Wkrętarka zasilana jest poprzez dwie baterie AAA 1,5V załączone w zestawie. (baterie zawarte w zestawie służą tylko do celów pokazowych o krótkiej trwałości)

Zabawka wykonana jest z nietoksycznego, bezpiecznego dla dzieci a zarazem bardzo wytrzymałego plastiku zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Posiada następujące certyfikaty: EN71-1;EN71-2;EN71-3.,certyfikat CE

Wymiary:

długość - 31cm 

szerokość -14cm

wysokość - 17cm  

Zdjęcia: