Aktywna ośmiornica Lamaze

Zabawka uczy rozpoznawania kolorów, wspomaga rozwój wzroku i słuchu oraz przyczynia się do rozwoju motoryki małej i dużej.

Wesoła postać zwierzątka zachęca do zabawy, a bogactwo wyposażenia pobudza rozwój wszystkich zmysłów dziecka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

65.00 zł

Mięciutka, interaktywna Wesoła ośmiorniczka, to wspaniała zabawka nawet dla bardzo małych dzieci.

Kolorowa ośmiorniczka zaskakuje nas bogactwem wyposażenia. Posiada bowiem bezpieczne lustereczko, w którym dzieci uwielbiają się przeglądać, grzechotki, gryzaki i mnóstwo szeleścików.

Przyjemny, wesoły dźwięk piszczka umieszczonego w główce ośmiorniczki, dźwięk obrotowego zwierzątka, grzechotek i szeleścików pozytywnie wpłynie na rozwój zmysłu słuchu. Zmysł dotyku zaś zostanie pobudzony poprzez użycie materiałów o różnorodnej strukturze i zastosowaniu mnóstwa różnokolorowych tasiemek intrygujących maluszka

Dziecko pokocha naszą Ośmiorniczkę, gdyż wchodząc w interakcje z zabawką, bez reszty odda się zabawie i odkrywaniu nowych rzeczy w zabawce.

Interaktywna Wesoła Ośmiorniczka dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo pozytywnych wrażeń i przyczyni się do rozwoju wszystkich zmysłów maluszka. Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur materiału i kontrastujących ze sobą kolorów pobudza bowiem rozwój zmysłu wzroku.

Śliczna kolorowa Ośmiorniczka będzie też wspaniałą ozdobą pokoju dziecka.

Średnica zabawki 28cm

Zdjęcia: