Żyrafa wielofunkcyjna zawieszka Lamaze

Śliczna, kolorowa, bogato wyposażona Żyrafa z kółkiem do zawieszania, mocowania np. do łóżeczka, wózka czy fotelika jest miłą w dotyku maskotką wykonaną z mięciutkiego materiału o różnej fakturze zachęcająca dziecko do chwytania jej w malutkie rączki i pobudzająca rozwój zmysłu dotyku, wzroku i słuchu.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

45.00 zł

Łatwa do chwytania w malutkie rączki mięciutka Żyrafa jest cudowną przytulanka maskotką o ciekawym kształcie, uszytą z kolorowego materiału o różnej fakturze tak, by dziecko przez dotyk poznawało zabawkę i uczyło się rozróżniać kolory.   .

Aby pobudzać rozwój narządu słuchu Żyrafa jest wyposażona w piszczałki, która znajduje się w pyszczku i kopytku zwierzątka. Rozwój narządu słuchu stymulują  też 2 różne grzechotki i szeleścik które znajdują się w pozostałych kopytkach żyrafy.

Długie nogi żyrafy mają śmieszne zgrubienia kolanowe a na kopytkach zamocowane są liczne metki, które dzieci uwielbiają gryźć i bawią się nimi bez końca. Takie same kolorowe metki tworzą tez grzywę żyrafy. Dodatkowymi elementami do gryzienia i zabawy są turkusowe troczki zakończone supełkami tworzące ogonek i różki zwierzątka. Dodatkowa atrakcją dla dziecka będą też malutkie szeleszczące uszka. Brzuszek żyrafy jest uszyty z czarno-białego materiału dlatego, by zabawka była widoczna również dla bardzo małego dziecka które nie umie jeszcze rozróżniać kolorów. Jest bowiem naukowo stwierdzone, że niemowlę najpierw widzi czarne i białe kolory.

Aby ulżyć dziecku podczas trudnego okresu ząbkowania Żyrafa została wyposażona w dwa chropowate twarde gryzaki o różnej fakturze.

Rolę gryzaczka pełni rownież dołączone kółko przymocowane do Żyrafki po to, by wygodnie było można zawiesić ją małemu dziecku w wózku, łóżeczku, nosidełku, macie czy foteliku samochodowym.

Zdjęcia: