Zabawna nakładka na poręcze zestaw 3 zabawek Lamaze

Nakładka szeleszcząca na poręcze z mnóstwem ruchomych dźwiękowych elementów do mocowana na rzepy do wózka, nosidełka, łóżeczka czy fotelika samochodowego do zabawy w domu na spacerze czy w czasie podróży.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

35.00 zł

Promocja! stara cena: 45 zł

Zabawka dla niemowląt na spacer podróż renomowanej firmy Lamaze to Nakładka do wózka posiada mnóstwo różnych atrakcji umieszczonych na szeleszczącej nakładce mocowanej na rzepy do różnych poręczy.

Ptaszek z grzechotką w środku i grzechoczącymi kółeczkami na wyginającej się szyi oraz obracająca się grzechocząca małpka z pewnością zainteresują maluszka. W centralnej części zabawki jest umieszczony kolorowy kubeczek z mnóstwem różnobarwnych tasiemek, którymi  dzieci uwielbiają się bawić. Na pokrywce jest umieszczony zabawny słonik, który ułatwia otwieranie kubeczka. Spory kubeczek może służyć za schowek dla małych zabawek lub pojemniczek na cukierki, czy inne drobne przekąski.

Wszystkie elementy rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Dzięki temu nakładka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając przy tym:

  • zmysł wzroku: poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów
  • zmysł dotyku: przez dotyk różnych kształtów 
  • koordynacje wzrokowo-ruchową poprzez przekładanie, chwytanie,wyginanie i obracanie 
  • Wiek: 6m+

Zdjęcia: