Tęczowa mata edukacyjna leżaczek z karuzelą 2w1 Lamaze

Wielofunkcyjna mata muzyczna ze światłami dla niemowląt do zabawy na pleckach,  na brzuszku, na siedząco lub na półleżąco.

Doskonała na prezent - mata w ślicznym kartonowym opakowaniu z okienkiem i rączką do przenoszenia.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

275.00 zł

Tęczowa mata - leżaczek daje możliwość wykorzystania jej na wiele sposobów już od narodzin Twojego Maluszka aż do 2 lat. Można się na niej bawić w czterech pozycjach, w zależności od potrzeb oraz wieku dziecka.

Niedługo po narodzinach Maluszka możemy ułożyć go na pleckach włączając karuzelkę. Nieco starsze dziecko może bawić się na półleżąco na leżaczku lub na brzuszku dzięki dołączonej poduszce w kształcie rogala lub też na siedząco sięgając po zabawki zawieszone na pałąku. Zabezpieczeniem przed zsuwaniem się dziecka z leżaczka jest  dołączony do maty pas biodrowy, który utrzymuje dziecko w żądanej pozycji.

Na szczycie pałąka maty jest  zamontowana mała karuzela z melodiami i morskimi odgłosami. Karuzelka z pewnością zainteresuje Maluszka nowymi dźwiękami rozwijając zmysł słuchu, wzroku i ruchowość dziecka. Na szczycie karuzelki umieszczono bezpieczne lusterko w którym dzieci uwielbiają się przeglądać. Na karuzeli zawieszone są również kolorowe i pluszowe zabawki które można łatwo odczepić i dać dziecku do rączki. Dotykając pluszowe zwierzątka dziecko rozwija zmysł dotyku, wzroku, słuchu i małą motorykę.
Sięgając po wiszące zabawki dziecko rozwija sprawność i zręczność rączek ćwiczy koordynację ruchową, mięśnie brzuszka i pleców.

Matę można łatwo złożyć i przenieść - lekka i mała idealna do transportu i przechowywania, w razie potrzeby pałąk można zdemontować lub złożyć na płasko do zabawy na brzuszku.  

Zalety maty:

zabawa jak w leżaczku (możliwość podniesienia oparcia do pozycji półleżącej - w tej pozycji maluszka zabezpiecza się przed zsunięciem z maty pasem biodrowym zamontowanym na macie)
zabawa na leżąco - na płasko na pleckach
zabawa na brzuszku
zabawa na siedząco

Wymaga 2 baterii 1,5V AAA (LR03) - nie są dołączone do zestawu.

Wymiary w opakowaniu:  76cm x 54,5cm x 10cm
Waga w opakowaniu:  2,26kg 

Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.  

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer.

Zdjęcia: