Szczeniaczek kiwaczek edukacyjny gadający śpiewający Fisher Price

Wspomagająca raczkowanie mówiąca w języku polskim edukacyjna zabawka dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Uczy słów, powitań, kolorów cyfr liter rymowanek i piosenek

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Fisher-Price

75.00 zł

Zachęca dziecko do rozwijania sprawności fizycznej, ucząc przy tym liter i alfabetu, przeciwieństw, powitań, pierwszych słów i jeszcze więcej!
Kiwaczek oferuje dziecku zabawy edukacyjne dostosowane do różnych etapów rozwoju :
-  gdy dziecko bawi się leżąc na brzuszku, samodzielnie siedzi, uczy się raczkowania oraz później - nawet do 3-go roku życia dziecka.

Szczeniaczek Kiwaczek to nowy sposób edukacji przez zabawę, który łączy rozwój fizyczny i umysłowy.

Najmłodsze dziecko w czasie leżenia na brzuszku może bawić się, patrząc w lustereczko, które pomaga mu nauczyć się rozpoznawania siebie, nabrać świadomości siebie i swoich ruchów.

Dziecko, które już siedzi samodzielnie, może potrącać szczeniaczka, uruchamiając zabawne piosenki, jest przy tym zachęcane do ruchu i staje się coraz sprawniejsze.

Gdy dziecko będzie już dość sprawne ,by podążać za zabawką, ucieszy się, mogąc uruchamiać fascynujące dźwięki i rymowanki – będzie turlało zabawkę po podłodze i raczkowało za nią, goniąc ją raz po raz. 


https://youtu.be/UgAJvFpr1S0

Słuchając łącznie ponad 25 piosenek, melodyjek, rymowanek i powiedzonek, dzieci będą uwielbiały się bawić i uczyć ze swoim Szczeniaczkiem Kiwaczkiem !

Zabawka dla dzieci w wieku 3 - 36 miesięcy
Wymiary opakowania: 24 x 14 x 9,5 cm
Waga do wysyłki: 0,95 kg

Zdjęcia: