Sprytny pociąg Choo Choo 3w1 Fisher Price

Sprytny pociąg to zabawka którą można bawić się na 3 sposoby: połączyć ciuchcię i wagoniki i jeździć jak kolejką (małe dzieci zachęca do raczkowania), układać piramidkę z lokomotywy i wagoników oraz chować wagoniki do lokomotywy.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Mattel

29.00 zł

Promocja! stara cena: 37 zł

Doskonale sprawdzi się jako zabawa w domu, na spacerze czy w podróży. Uczy rozpoznawania kolorów i zachęca dziecko do raczkowania.

Elementy wkładają się jeden w drugi, bez problemu można je ze sobą zabrać. Na każdym elemencie znajdują się kolorowe naklejki, które wzbudzą ciekawość malucha. Jest też sporo miejsca na umieszczenie swoich naklejek z ulubionymi zwierzątkami lub pojazdami.
Dzięki łączeniu elementów w pociąg rozwija zdolności ruchowe całego ciała pchając pociąg i raczkując razem z nim. Świetna zabawa dla każdego malucha!

https://youtu.be/tnnP4YHVd48
Zabawka rozwija:
Sprawność manualną - trzy wagoniki mają idealną wielkość, aby dziecko mogło je chwytać i trzymać. Łączenie wagoników pomaga dziecku rozwijać koordynację oko-ręka.
Myślenie i rozwiązywanie problemów - ustawianie wieży od największego elementu do najmniejszego lub wkładanie jednego elementu w drugi pomaga dziecku poznać relacje między wielkościami różnych obiektów oraz odkryć, że niektóre przedmioty można do siebie dopasować.
Ruch i poruszanie się - połączone wagoniki z kręcącymi się kółkami zachęcają dziecko do popychania pociągu i raczkowania, dzięki czemu ćwiczy ono sprawność ruchową całego ciała.

Wymiary opakowania: 23 x 17 x 11 cm 

Wiek: 6m+

Fisher-Price - zabawki, które wspierają i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka!

Pierwsze zabawki Fisher-Price wyprodukowano w 1931 r. Dziś nowoczesne produkty z tym znakiem są cenione na całym świecie i wszędzie kojarzą się z radosną dziecięcą zabawą.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wspólna praca pedagogów, projektantów i konstruktorów: techników i inżynierów. Ich liczne pokolenia pracowały nad kolejnymi generacjami coraz bardziej doskonałych zabawek.

Tworzeniu, konstrowaniu i udoskonalaniu nowych zabawek Fisher-Price towarzyszą długofalowe testy, które obejmują także jakość produktów. Dlatego dziś Fisher-Price to synonim wysokiej jakości pod każdym względem.

Dla Fisher-Price jakość to nie tylko trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wygoda obsługi czy nawet siła z jaką zabawka przykuwa uwagę dziecka. Jakość zabawek to także wyjątkowa rola, jaką odgrywają one w rozwoju małego człowieka.

Zdjęcia: