Śpiąca Owieczka z pozytywką przytulanka CloudB

Śpiąca Owieczka w Podróży to pozytywka z czterema kojącymi dźwiękami: bicie serca matki, fale oceanu, wiosenny deszcz i piosenki wielorybów ukoi zmysły Twojego dziecka i zapewni mu zdrowy i spokojny sen już od pierwszych dni życia. 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: CLOUD

85.00 zł

Wyjątkowo urocza pozytywka, która po wyjęciu  grającego mechanizmu stanie się wspaniałą przytulanką odpowiednią dla dzieci w każdym wieku.Pozytywka jest wyjmowana i posiada wymienne baterie.
Pozwala na łatwy wybór dźwięków za pomocą czterech przycisków. Dzięki rzepom można ją łatwo zapiąć na łóżeczku, wózku lub foteliku. Posiada również regulację głośności oraz wyłącznik czasowy (dwie opcje: 23 lub 45 minut).
W opakowaniu znajduje się również książeczka o Śpiącej Owieczce (w języku angielskim)

wys.Śpiącej Owieczki: 21 x szer.13cm
Wymiary opak.: dł: 15cm x szer: 14cm x śr: 22cm 

Cloud b to amerykańska firma od lat specjalizująca się w tworzeniu zabawek pomagających dzieciom łatwiej zasypiać. Współpracując z pediatrami firma Cloud b kreuje linie produktów, które mają na celu zapewnić dzieciom lepszy, spokojniejszy sen.

Przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, wzornictwa przyjaznego dzieciom oraz najnowszych osiągnięć innowacyjnej techniki powstały produkty, które zdobyły wiele nagród i zaufanie rodziców na całym świecie.

Śpiąca Owieczka w Podróży to piękna pozytywka spełniająca najwyższe standardy firmy Cloud b. Dzięki niej dziecko będzie mogło łatwiej zasnąć, a po przebudzeniu bawić się miękkim pluszakiem

Właściwości zabawki:
- bardzo łatwo można ją przymocować do wózka czy nosidełka
- pozytywka z czterymi, ułatwiającymi zasypianie odgłosami ( bicie serca matki, fale oceanu, wiosenny deszcz, piosenki wielorybów)
- pozytywka jest wyjmowana dzięki czemu dziecko będzie mogło spać z żyrafą
- wyłącznik czasowy: opcje 24 lub 45 minut
- płynna regulacja głośności z czterema przyciskami
- wykonana z wysokogatunkowych materiałów bardzo przyjemnych w dotyku
- działa na na 2 baterie AA 1,5 V

Wymiary opak. dł: 29 cm x szer: 20 cm x śr: 18 cm
Wiek: 0+
PRODUKT MARKOWY Cloud B
BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ

Zdjęcia: