Sówka na dobranoc 3w1 św/dź Lamaze

Sówka na dobra noc to zarówno mięciutka przytulanka, pozytywka oraz lampka nocna ze zmieniającym się kolorem światła

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

95.00 zł

 Zabawki Lamaze dla najmłodszych to masa wesołej, aktywnej zabawy, która wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Kolorowa Sowa pobudzi wyobraźnię dziecka i jego zmysły, zainteresuje je wspaniałą zabawą, która pomoże w rozwoju  wszystkich zmysłów. Ta sówka to jednocześnie zabawka, pozytywka i lampka. Po naciśnięciu głowy sowy, usłyszymy delikatną muzykę kołysanek i zobaczymy zmieniające się światło świecące z brzuszka. Muzyka i pokaz świetlny będą odtwarzane przez 5 minut od ostatniego naciśnięcia. Jasne, żywe kolory i kontrastujące wzory zachęcają dziecko do skupienia wzorku a miękkie materiały i różne tekstury stymulują zmysł dotyku u dziecka. Uszyta jest z najwyższej jakości materiałów.  

https://youtu.be/Jk9O_CQQZEg
Różnorodne elementy i funkcje:
- zróżnicowane faktury i intensywne kolory
- miękka przytulanka
- zmieniające się kolorowe światła
- spokojne melodie
- zwiększa poczucie bezpieczeństwa w nocy
- rozwój zmysłów
Produkt nie zawiera BPA, ftalanów ani PVC
Wiek dziecka: 0 +  


Amerykańska marka Lamaze oferuje wyjątkowe zabawki, które dbają o prawidłowy rozwój najmniejszych dzieci od pierwszych chwil życia. Projektowane są ze ścisłą współpracą Lamaze International—America's, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, oraz wybitnymi specjalistami. Produkty są właściwie dobierane do każdej fazy rozwoju dziecka, dzięki czemu wspierają je na wszystkich etapach wzrostu. Pozwalają odkrywać kolory i dźwięki oraz rozwijać zmysły i intelekt.

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki.  Wszystkie zabawki Lamaze posiadają Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: