Słonik zawieszka dźwiękowa Lamaze

 Mięciutki Słonik wspomaga rozwój emocjonalny dziecka rozwija zmysł dotyku, motorykę zachęcając dziecko do sięgania po zabawkę oraz  uczy rozpoznawania kolorów kształtów i dźwięków

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

37.00 zł

Fioletowy Słonik jest mięciutką maskotką o ciekawym kształcie, uszytą z kolorowego materiału o różnej fakturze tak, by dziecko przez dotyk poznawało zabawkę i uczyło się rozróżniać kolory.   .

Aby pobudzać rozwój narządu słuchu Słonik jest wyposażony w piszczałkę, która znajduje się w brzuszku zwierzątka. Rozwój narządu słuchu stymulują  też liczne szeleściki które znajdują się w kopytkach, trąbie i uuuszach Słonika.

Do kopytka przymocowane są też twarde gryzaki w kształcie kółek o chropowatej powierzchni, które pełnią tez rolę grzechotki. Do drugiego kopytka zawieszki przymocowany jest natomiast miękki gryzak o chropowatej powierzchni z bardzo wyraźnymi tłoczeniami.

Wszystkie te gryzaczki są niezwykle pomocne przy łagodzeniu bólu podrażnionych dziąsełek w trudnym okresie ząbkowania Maluszka.

Rolę gryzaczka pełni również dołączone kółko przymocowane na główce Słonika po to, by wygodnie go można było zawiesić w wózku, łóżeczku, nosidełku, macie czy foteliku samochodowym. 

Śliczny, kolorowy, bogato wyposażony Słonik  jest miłą w dotyku maskotką wykonaną z mięciutkiego materiału o różnej fakturze.

Wysokość zabawki 20cm

Zdjęcia: