Pacynka Julia i zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD K`sKids

 DOBRE MANIERY to 5 edukacyjnych kreskówek z serii Patrick i Przyjaciele

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

19.00 zł

Promocja! stara cena: 29 zł

Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele
„Dobre maniery” z pacynką Julia 

Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Dobre maniery” z pacynką Julia zabiorą Twoje dziecko w fantastyczną, edukacyjną podróż.
Każda płyta DVD zawiera 5 opowiadań, dołączona jest do niej pacynka na rękę. Dzieci ucieszy możliwość oglądania pupili „Patrick i przyjaciele” w akcji. Rodzice mogą się zaangażować, używając pacynki do odgrywania scenek. Dzieci poznają te fascynujące animacje i wspaniale spędzą czas oglądając przygody Patricka i jego przyjaciół.

Zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD w 5 wersjach językowych „Dobre maniery”:
- Przyjaciele sobie pomagają
- Mimi jest chora
- Proszę i dziękuję
- Dzielenie się
- Przepraszam 

Magazyn dla rodziców Mam Dziecko wyróżnił Kreskówki mianem "Super produkt 2010" . Zostały też one Najlepszym produktem "Diament Brzuszka i Maluszka" 2010

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju. 

Wiek: 18m+ 

Wymiary opakowania: 24cm x 21cm x 8cm

Zdjęcia: