Muzyczna kostka Słuchaj Klaszcz i Śpiewaj K`sKids

Pluszowa muzyczna kostka  Słuchaj Klaszcz i Śpiewaj to zabawka edukacyjna, która najpierw pomaga przy raczkowaniu a później uczy rozpoznawania dźwięków różnych instrumentów oraz kształtuje poczucie rytmu i muzyki.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

65.00 zł

Pluszowa kostka Słuchaj Klaszcz i Śpiewaj jest wspaniałą zabawką interaktywną rozwijającą u dzieci poczucie rytmu i muzyki.

https://youtu.be/sIEUZDlSdss

Kostka Słuchaj Klaszcz i Śpiewaj doskonale nadaje się zarówno dla małych dzieci, które szeleszcząca, turlająca się zabawka zachęca do raczkowania jak i dla starszych. Starsze dzieci uczą się rozpoznawania dźwięków poszczególnych instrumentów słuchając muzyki. W trybie "klaszcz" odtwarzane  melodie zachęcają do klaskania a w trybie"śpiewaj" dziecko może śpiewać piosenki. 

Dźwięki wydobywające się z kostki są delikatne i przyjazne dla uszka aby w przyjazny sposób wpływać na rozwój słuchu Maluszka

Zabawkę można ustawić w trzech różnych rytmach: słuchaj, klaszcz lub śpiewaj.  
Tryb „słuchaj” - gdy dziecko podrzuci kostkę i ta ułoży się nadrukiem do góry, kostka zagra melodię. Kostka oferuje 6 różnych melodii.
Tryb „klaszcz” - w tym trybie dziecko usłyszy 3 różne melodie, które zachęcają je do klaskania.
Tryb „śpiewaj” - oferuje 6 wesołych piosenek wykonanych przez ludzi i zwierzęta, które zachęcają dziecko do wspólnego śpiewu. 

Dzięki kostce słuchaj, klaszcz i śpiewaj Twoje dziecko stanie się małym muzykiem!

Pod klapką zapinana na rzepy kostka posiada schowek w którym ukryty jest mechanizm do przełączania trybów. Jeśli kostka się ubrudzi całe urządzenie można wyjąć a pluszową kostkę spokojnie uprać.


Wiek: 6m+  

Wymiary: 12cm x 12cm x 12cm 

Wymiary opakowania: 23cm x 19cm x 17cm


Zabawkę można prać w 30 stopniach po wyjęciu części elektronicznych.

Baterie: 2 x AAA Zestaw nie zawiera baterii.
Brak regulacji głośności.

Zdjęcia: