Małpka dźwiękowa zawieszka Lamaze

Zabawa interaktywną Małpką która przy potrząsaniu wydaje małpie odgłosy, wspomaga rozwój emocjonalny dziecka rozwija zmysł dotyku, motorykę zachęcając dziecko do sięgania po zabawkę oraz  uczy rozpoznawania kolorów kształtów i dźwięków.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

35.00 zł

Promocja! stara cena: 39 zł

Kolorowa, miła w dotyku Zawieszka Małpka z szeleszczącymi nóżkami, szeleszczącym bananem w jednej i gryzakami w drugiej łapce jest śliczną zabawką dźwiękową, która przy potrząsaniu wydaje zabawnie dźwięki.

Potrząsając Małpką usłyszymy zabawne piszczenie, podobne do odgłosów wydawanych przez prawdziwe małpki.

Piszcząca Małpka posada też dwa różne, twarde gryzaki w lewej łapce i szeleściki w bananie trzymanej przez małpkę w łapce i w stópkach tylnych nóżek.  Niebieska małpka posiada też dwa miękkie gryzaki, które są też uszkami zwierzątka.

Piszcząca Małpka jest wyposażona również w kółko na sprężystej taśmie, dzięki któremu można go wszędzie przymocować np. w wózku, łóżeczku, macie, nosidełku czy foteliku samochodowym. Kółko jest też dodatkowym gryzakiem, który pomoże dziecku przetrwać trudny okres ząbkowania.

Ciekawe elementy zabawki, takie jak: lusterko, grzechotki, kolorowe gryzaki i szeleszczący materiał, rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne

poznawanie nowych rzeczy w zabawce.

Wesoła, zawieszka, dźwiękowa, piszcząca  MAŁPKA jest wyjątkową, miłą w dotyku maskotką, wykonaną z mięciutkiego materiału.

Dzięki temu małpka nie znudzi się szybko Maluszkowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając:

  • zmysł wzroku: poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów
  • zmysł słuchu: poprzez dźwięk i elementy szeleszczące
  • zmysł dotyku: przez dotyk różnorodnej faktury i struktury materiału
  • Dodatkowo bawiąc się małpką, dziecko będzie próbowało powtarzając dźwięki, nazywać części ciała kształty i kolory, co znakomicie stymuluje rozwój mowy. 
  • wysokość zabawki bez zawieszki 25cm

Zdjęcia: