Kula ruchoma piłka Rock n Ball 3w1 TinyLove

Piłka 3w1 to fantastyczna dzwoniąca zabawka łatwa do chwytania w malutkie rączki gdyż składa się z ruchomych pierścieni, doskonale sprawdza się do zabaw na brzuszku.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Tiny Love

43.00 zł

Zabawka wspomaga wszechstronny rozwój dziecka gdyż uczy rozpoznawania kolorów, delikatny dźwięk grzechotki stymuluje zmysł słuchu a ciekawe w swoim kształcie bezpieczne pierścienie zachęcają do chwytania a więc rozwijają motorykę u Maluszków.

Inspirująca piłka 3w1. Wydłuża czas zabawy na brzuszku i zachęca do rozwoju umiejętności motorycznych. Można ją wykorzystać na wiele sposobów, które idealnie nadają się do samodzielnej gry i zabawy jak i wspólnego grania. Urzeka dziecko kolorowymi wzorami i jest wygodna do trzymania. Nie pozostaje nic innego jak grać i cieszyć się nią.

Elementy zabawki:
 szeleszczące tkaniny,
 obrotowa, dwustronna zabawka z bezpiecznym lusterkiem i hologramem grzechotki,
  łatwe do chwytania i trzymania, kolorowe obręcze,
  barwne pierścienie do przesuwania, o różnych strukturach, które mogą zostać wykorzystane jako gryzaczki.

Wskazówki rozwojowe:
3-6 miesięcy
Aby pomóc dziecku ćwiczyć mięśnie brzuszka, pozwól mu odkrywać kolorowy świat z piłką 3 w 1 Rock and Ball kiedy leży na brzuszku. Pozwól mu bawić się pierścieniami, niech spogląda w lustro i popycha piłkę, w ten sposób dziecko rozwija mięśnie ramion i szyi.
[Rock and Ball Baby Toy]

6 miesięcy+
Zachęcaj dziecko do odkrywania piłki Rock & Ball która zmienia swój kształt. Pokaż mu, jak piłka zamienia się w tamburyn i z powrotem. Zwrócić uwagę na inne cechy zabawki w różnym położeniu. Ta ilość zmian fascynuje dzieci i pomaga im zrozumieć więcej o zabawce.
[Rock and Ball Baby Toy]

Zdjęcia: