Kuchnia dla dzieci z wyposażeniem drewniana EcoToys

Bezpieczna zabawka edukacyjna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki do zabawy w kucharzy w grupie dzieci jak i gotowania obok mamy. od 3 roku życia

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Ecotoys - zabawki drewniane

215.00 zł

Promocja! stara cena: 249 zł

Dzieci uwielbiają zabawki, dzięki którym mogą odgrywać role dorosłych i mogą poczuć się jak dorośli, wykonując ich codzienne obowiązki, naśladując zachowania rodziców.
Dzięki kuchni dzieci będą mogły poczuć że są prawdziwymi szefami kuchni, a zabawa w przygotowywanie potraw dla całej rodziny nie będzie miała końca. Master Chef Junior już nie tylko w telewizji :)

W trosce o najmniejsze dzieciaki zabawka jest wykonana z ekologicznych wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, ze specjalnym przeznaczeniem dla małych dzieci.

Zabawkę skonstruowano tak, aby pozbawiona była ostrych krawędzi czy też niebezpiecznych elementów, co potwierdzają certyfikacje produktu.

Posłuży przez długi okres czasu oraz zapewni wiele godzin. 
WSPANIAŁA ZABAWA

Kuchnia ECOTOYS to bez wątpienia najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku! Każdy początkujący kucharz marzy o takiej kuchni!

Tak śliczna kuchnia będzie wyglądała dobrze nie tylko w pokoju dziecięcym ale i salonie, budząc zachwyt wszystkich domowników.
Nie musisz martwić się o montaż kuchni- czytelna polska instrukcja z obrazkami oraz numeracja wszystkich elementów pozwolą Ci szybko i sprawnie skręcić kuchnie.

Do montażu może przydać Ci się śrubokręt krzyżakowy,

DUŻA DBAŁOŚĆ O DETALE I SZCZEGÓŁY WYKOŃCZENIA KUCHNI

Pokrętła do palników pstrykają, drzwi piekarnika domykają się przez magnes, metalowa miseczka pełni funkcję zlewu.

Obrotowy zegar pozwoli odmierzać czas, a kuchenna rękawica ochroni przed "rozgrzanymi" garnuszkami. Wszystko jak w prawdziwiej kuchni.

Dzięki szafce, haczykom na ściance oraz półeczkom w kuchni zawsze powinien panować porządek.

W ZESTAWIE 7 KUCHENNYCH AKCESORIÓW:


Garnuszek z pokrywką,
Patelnia ,
Łyżka do mieszania ,
2 zestawy sztuców,
Rękawica kuchenna. 

ZABAWKA WYKONANA Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DREWNA - GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ECOTOYS.

Wymiary pudełka:

długość: 56cm

wysokość: 33cm 

szerokość: 14cm

Zdjęcia: