Kreskówki i pacynka Wayne i zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD K`sKids teatrzyk

Tworzenie to 5 edukacyjnych kreskówek z serii Patrick i Przyjaciele z pacynką

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

19.00 zł

Promocja! stara cena: 25 zł

Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Tworzenie” z pacynką Wayne 
Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Tworzenie” z pacynką Wayne zabiorą Twoje dziecko w fantastyczną, edukacyjną podróż.
Każda płyta DVD zawiera 5 opowiadań, dołączona jest do niej pacynka na rękę. Dzieci ucieszy możliwość oglądania pupili „Patrick i przyjaciele” w akcji. Rodzice mogą się zaangażować, używając pacynki do odgrywania scenek.

Oglądając fascynujące edukacyjne animacje dzieci uczą się przez zabawę a pacynka pozwala rodzicom czy opiekunom uczestniczyć we wspólnej zabawie bawiąc się w teatrzyk!

Zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD w 5 wersjach językowych „Tworzenie”:
- Rysowanie
- Zachowaj kondycję
- Muzyka
- Dźwięki
- Gdzie są twoje rzeczy?

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju. 

Wiek: 18m+ 

Wymiary opakowania: 24cm x 21cm x 8cm

Zdjęcia: