Kolejka drewniana z matą 50el Ecotoys

Bezpieczny ekologiczny zestaw do rozbudowy składa się z torów. pojazdów, znaków drogowych i budynków. W skład torów wchodzą liczne rozjazdy i wiadukty z których można budować dowolne konstrukcje. W komplecie pociąg z 2 wagonami oraz samochodzik i kolorowa mata. 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Ecotoys - zabawki drewniane

119.00 zł

Drewniana kolejka to zestaw złożony z wielu elementów, m.in. pojazdów, znaków drogowych i budynków. Tory tworzą interesującą trasę z wieloma atrakcjami, takimi jak wiadukt, tunel czy rozjazd. Całość można rozłożyć na kolorowej macie załączonej do zestawu imitującej miasto wraz z ulicami.
Duża liczba akcesoriów sprawia, że dzieci będą się bawić zabawką bez końca, przy okazji rozwijając również swoją zręczność, koordynację wzrokowo – ruchową, kreatywność oraz wyobraźnię: wszystko co ważne dla młodego człowieka.
Tory można łączyć z innymi zestawami marki Ecotoys, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Korzyści rozwojowe:
Zabawka w istotny sposób stymuluje zmysły i motorykę dziecka. Dzięki swoim walorom rozwija dotyk, wzrok, koordynację, motorykę rączek i paluszków oraz logiczne myślenie.

Bezpieczeństwo
Zabawka wykonana jest z drewna, dzięki czemu będzie służyć dzieciom przez wiele lat, a dodatkowo jest ekologiczna. Kolorowe elementy zostały pomalowane bezpiecznymi dla zdrowia dzieci farbami. Zabawkę skonstruowano tak, aby pozbawiona była ostrych krawędzi czy też niebezpiecznych elementów.

Zawartość zestawu:
   20 elementów toru
    pociąg z dwoma wagonami
    samochodzik
    tunel
    przystanek
    6 podwyższeń dla wiaduktu
    7 drzew
    3 figurki
    6 elementów domków
    2 znaki drogowe
    kolorowa mata.

Wymiary maty: 84 x 57 cm

Wiek: od 3 lat

Zdjęcia: