Grzechoczący Krabik Klaudiusz zawieszka Lamaze

Bajecznie kolorowy Krab do zawieszania w łóżeczku, macie, wózku czy foteliku samochodowym bawi dziecko, rozwija motorykę i zręczność oraz stymuluje rozwój zmysłu wzroku, słuchu i dotyku.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

35.00 zł

Klaudiusz to wesoły krab, którego szczypce klekoczą, gdy maluszek ciągnie w dół zaczepiony na dole gryzak, brzuszek grzechocze, a każda nóżka to tasiemka zakończona węzełkiem.
Krabik Klaudiusz posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.

Przy produkcji Kraba użyto zarówno materiałów tekstylnych jak i kolorowego bezpiecznego plastiku. Kolory są bardzo intensywne co pozwoli dziecku widzieć zabawkę na wstępnym etapie rozwoju. Wiadomo, że niemowlęta najpierw widzą kolor biały i czarny więc zabawkę zaprojektowano tak, by wyposażyć ją w czarno-białe elementy - czarno-biała łatka na podbrzuszu i duże, zwracające uwagę odstające oczy.
Klekoczące szczypce - otwierają się i zamykają, gdy maluszek ciągnie za zaczep zabawki który pełni też rolę gryzaka.
Grzechoczące i klekoczące elementy stymulują zmysł słuchu dziecka a łatwe chwytanie w małe rączki - przyspieszają rozwój zręczności oraz umiejętności manualnych.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od narodzin - 0m+

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: