Duża pacynka i kreskówki edukacyjne na DVD zestaw 5szt BOBIE Patrick i przyjaciele K`sKids

EMOCJE to 5 edukacyjnych kreskówek z serii Patrick i Przyjaciele oraz duża pacynka na rękę.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

19.00 zł

Promocja! stara cena: 20 zł

Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele  EMOCJE  z pacynką Bobby
 
Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Emocje” z pacynką Bobby zabiorą Twoje dziecko w fantastyczną, edukacyjną podróż.
Każda płyta DVD zawiera 5 opowiadań, dołączona jest do niej pacynka na rękę. Dzieci ucieszy możliwość oglądania pupili „Patrick i przyjaciele” w akcji. Rodzice mogą się zaangażować, używając pacynki do odgrywania scenek. Dzieci poznają te fascynujące animacje i wspaniale spędzą czas oglądając je!

Zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD w 5 wersjach językowych „Emocje”:
- Odwaga
- Środowisko
- Każdy ma marzenia
- Hałas
- Uratuj naszą Ziemię 

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Wiek: 18m+ 

Wymiary opakowania: 24cm x 21cm x 8cm


Zdjęcia: