Drewniane Serduszko grzechotka z dzwoneczkiem niemieckiej firmy HESS

Grzechotka posiada bezpieczne, idealnie gładkie, ruchome, giętkie, różnorodne elementy tworzące serduszko, które doskonale mieści się w małej rączce a dzięki zastosowaniu bezpiecznych materiałów i farb jest doskonałym gryzakiem.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: HESS

30.00 zł

Zabawka uczy rozróżniania kolorów, dźwięku i struktury użytych materiałów.  Serduszko bardzo wydatnie przyczynia się do rozwoju zdolności manualnych dziecka, gdyż kolorowe, ruchome elementy grzechotki zachęcają do chwytania i obracania w rączkach poszczególnych elementów.                    

Kolorowe, drewniane Serduszko z dzwoneczkiem renomowanej niemieckiej firmy HESS  to wspaniała, ekologiczna grzechotka dla naszych milusińskich.

Śliczna, bardzo kolorowa, ekologiczna, łatwa do chwytania - wyjątkowa - drewniana grzechotka Serduszko wspaniale nadaje się do zabawy dla najmłodszych dzieci.

Wszystkie produkty firmy HESS-Spielzeug wykonane są wyłącznie w Niemczech. Do ich produkcji używa się wyłącznie drewna najwyższej jakości a do kolorowania poszczególnych elementów, wyłącznie farb ekologicznych.

Zdjęcia: