Czaruj z dzieckiem Gra rodzinna Sierra Madre

Czaruj z dzieckiem, 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów

Chwilowo niedostępny

Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.

Czaruj z dzieckiem to rodzinna zabawa. Baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie. 

„Czaruj z Dzieckiem” to wprowadzenie dorosłych w dziecięcy świat czarów oraz praktyczna lekcja magii dla najmłodszych.
To także wspaniała okazja do połączenia sił podczas wspólnej nauki i zabawy. Magicznych wrażeń! 

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach?

Żeby czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku.
Zabawa w czarowanie to trening umysłu. Magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych
Praca nad umiejętnością wykonywania sztuczek pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!  

„Czaruj z Dzieckiem” to wprowadzenie dorosłych w dziecięcy świat czarów oraz praktyczna lekcja magii dla najmłodszych. To także wspaniała okazja do połączenia sił podczas wspólnej nauki i zabawy. Magicznych wrażeń!
Oryginalna i ciekawa propozycja zabaw, które pozwolą rodzicom i dzieciom świetnie spędzić razem czas, a przy okazji rozwiną wyobraźnię, zdolności manualne i wiedzę Małych Czarodziejów. 

Anna Perlińska-Supeł – mama czteroletniego Adasia, pedagog, redaktorka naczelna portalu MiastoDzieci.pl
Joanna Dryk – pedagog, mama, współzałożycielka Stowarzyszenia Pomocy Psychologicznej Syntonia
Autorem Czaruj z Dzieckiem jest Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, który od lat zadziwia i rozbawia dzieci swoimi występami. Zdradza magiczne sekrety od lat czarujący razem z dziećmi.

Kategoria wiekowa: 4-9 lat

Zdjęcia: