Clenoz medyczny aspirator do czyszczenia nosa 0+ Ubimed

Nowoczesne rozwiązanie zapewniające łatwe oddychanie.

Bezpieczne medyczne urządzenie do czyszczenia nosa u niemowląt CLENOZ został opracowane przez lekarza i jest to doskonałe urządzenie pomagające udrożnić zapchane noski dzieci.

Sprawdzony u naszych dzieci - rewelacja - nie tylko dla niemowląt 

promocja związana z dużą ilością towaru

Chwilowo niedostępny

Zatkany nosek utrudnia oddychanie, przeszkadza w jedzeniu, spaniu, zabawie.
To dla dziecka naprawdę spory kłopot.

Obecnie lekarze bezwzględnie zalecają udrażnianie noska, gdyż nosek nie czyszczony powoduje zapalenie uszu lub zatok.

Aspirator do nosa CLENOZ pomaga Twojemu dziecku łatwiej oddychać!
Pomaga szybko oczyścić zatkany nosek! 
Rewelacyjne owoczesne rozwiązanie zapewniające łatwe oddychanie
Minęły czasy stosowania wielkich, nieporęcznych, trudnych w obsłudze i niehigienicznych gruszek. Teraz jest prostszy sposób. CLEANOZ® został opracowany przez lekarza w celu zaspokojenia specjalnych potrzeb noworodków, niemowląt i małych dzieci. Został zaprojektowany, aby ułatwić oddychanie i zapewnić szybki, efektywny i bezpieczny sposób czyszczenia przewodów nosowych dziecka.

Cleanoz to pierwszy i jedyny zasilany baterią aspirator do noska dla niemowląt w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne. Szybki, skuteczny, bezpieczny i 100% higieniczny. W kilka sekund ułatwi oddychanie Twojemu Maluszkowi.

Ciśnienie Cleanoza to 200 do 300 mmHg. Ssanie ust to ciśnienie ok 250 mmHg.

Zatkany nosek utrudnia oddychanie, przeszkadza w jedzeniu, spaniu, zabawie. To dla dziecka naprawdę spory kłopot. Jeśli katar trwa długo, może dojść do zapalenia ucha lub zatok, a wtedy znacznie trudniej wyleczyć małego pacjenta. Najlepiej od razu sięgnij po Cleanoz... Dzięki naukowo opracowanej konstrukcji przyrządu, Cleanoz jest produktem całkowicie bezpiecznym dla dziecka. Kształt przyrządu chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu nawet, gdy dziecko wykona nagły ruch - to wszystko możliwe dzięki delikatnym miękkim silikonowym nakładkom higienicznym - jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

Cleanoz to jedyny w 100% higieniczny aspirator, który nie zatrzymuje, nie przechowuje i nie przenosi bakterii i zarazków.

3 proste kroki użycia:

 • Założyć jednorazowy wkład na wylocie aspiratora CLEANOZ®
 • Wyczyścić nosek dziecka
 • Wyrzucić jednorazowy wkład po użyciu     (przy braku na rynku dodatkowych wkładów klienci pisali nam, że dezynfekowali zdjęte wkłady i używali ich ponownie - doskonale się sprawdzały, wypróbowaliśmy też powtórne użycie wkładów również w naszej rodzinie - rzeczywiście, po dezynfekowaniu można je było używać ponownie.)

  Zestaw zawiera:
 • Aspirator do nosa
 • Trzy jednorazowe zapasowe wkłady
 • Trzy baterie AAA
 • Instrukcje obsługi (pobierz instrukcję - 1,4 MB)

  Wymienne wkłady higieniczne Cleanoz® były testowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Nauki (North American Science Association, Inc - NASMA). Cleanoz® spełnia wymogi the Food and Drug Administration (FDA), FCC, Canadian Health oraz posiada certyfikat CE. Cleanoz® posiada cerfticat ISO 13485 który jest miedzynarodowym certyfikatem jakości w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń medycznych.
  W celu zapewnienia bezpieczenstwa produkt ma opływowe kształty i zaokraglone krawedzie. Komora baterii zabezpieczona jest wkretami zabezpieczającymi.
 • NIE WYMAGA CZYSZCZENIA!
 • OSZCZĘDZA CZAS!
 • BEZ RYZYKA ZARAŻENIA!
  Cleanoz® to pierwszy i jedyny zasilany baterią aspirator do noska dla dzieci i niemowląt w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne, które zostały tak zaprojektowane aby wyeliminować całkowicie osadzanie się bakterii i zarazków na zewnątrz i wewnątrz aspiratora, jak to się dzieje z tradycyjnych aspiratorach na rynku.

  W tradycyjnych gruszkach i aspiratorach zarazki i bakterie zostają najcześciej uwięzione wewnątrz i pozostają tam na długo nawet jeśli zostaną dokładnie umyte. Podobnie jest w przypadku pozostałych aspiratorów na rynku zasilanych bateriami - żadne z nich nie zostało zaprojektowane tak, aby w pełni odizolować zasysaną wydzielinę od pozostałych części aspiratora. Każdorazowe czyszczenie urządzenia jest czasochłonnym i trudnym zajęciem. W większości przypadków oczyszczenie takiego typu aspiratora jest wręcz niemożliwe, bo wymaga rozłożenia go na części. Aspirator Cleanoz® to idealne rozwiąznie ! Wystarczy po użyciu wymienić higieniczną nakładkę. W zestawie startowym otrzymasz 3 nakładki higieniczne gratis. Cleanoz® został zaprojektowany i opracowany przez specjalistów i pediatrów ENT (Ear, Nose & Throat Specialist - specjalistów od chorób nosa, ucha i gardła) z myślą specjalnie o noworodkach i niemowlętach oraz dzieciach do 3 roku życia.

Zdjęcia: