Zestaw konstrukcyjny drewniany do skręcania klocki 30 części PlanToys

Drewniany Zestaw konstrukcyjny - 30 elementów z załączonym drewnianym kluczem i śrubokrętem to wspaniałe, ekologiczne klocki konstrukcyjne dla Małego konstruktora.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Plan Toys

96.00 zł

Wyjątkowość zabawki sprawi, że dziecko zajmie się ciekawą, rozwojową, edukacyjną zabawą na długi czas a my będziemy spokojni, ze zabawa jest bezpieczna.

Skręcając ze sobą znajdujące się w zestawie śrubki, listewki, kółka i nakrętki możesz w prosty sposób stworzyć wszelkie drewniane konstrukcje, takie - jakie podpowie ci wyobraźnia!
Na pewno pomocny okaże się załączony solidny śrubokręt.
Wymiary klocka (wymiar podstawowy) - 35 mm
Wymiary opakowania: 18,8 x 5,7 x 23,0 cm
Zabawka zapakowana jest w kolorowe ozdobne pudełko z kartonu.
Produkt wyróżniony nagrodą iParenting Media Award (USA). Nagroda Plan Toys

Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

Zdjęcia: