Piłka z metkami i grzechotką pluszowa kontrastowa zawieszka Hencz

Miękka szeleszcząca kolorowa piłeczka uszyta z materiałów o różnorodnej fakturze z grzechotką to doskonała pierwsza zabawka dla niemowląt.

Dostępna czerwona lub niebieska

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: HENCZ

18.00 zł

Piłeczka o średnicy 9cm którą można zawiesić w każdym łóżeczku, macie, nosidełku czy foteliku samochodowym jest doskonałą zabawką która uczy niemowlę rozpoznawania kolorów gdyż zastosowano kontrastowe kolory które Maluszek rozpoznaje już w pierwszych tygodniach życia a dzięki grzechotce i szeleścikom stymuluje rozwój słuchu dziecka.

Kolor czarny i biały w połączeniu z czerwonym lub niebieskim doskonale stymuluje zmysł wzroku a mięciutka   i wpływa na rozwój motoryczny Maluszka.

Piłeczka z kolekcji Mom’s Care przeznaczony jest dla najmłodszych maluchów.
Skupiając wzrok na biało-czarnych geometrycznych wzorach niemowlę rozwija się, zwiększając efektywność swojego mózgu.
W piłeczce znajduje się grzechotka, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych. Motywuje do zabawy, potrząsania, prób rzucania i turlania, ucząc jednocześnie związków przyczynowo-skutkowych. Miękkość piłeczki sprzyja jednocześnie nauce chwytania i przekładania z jednej rączki do drugiej.

Doskonała do wspólnych zabaw z Maluszkiem
Dzięki uchwytowi z łatwością przyczepisz piłeczkę do wózka czy łóżeczka.

Czerwone elementy wykonane są z najmilszej tkaniny Minky, która wykończona jest kropkami. Maluszek dotykając szmatki poznaje różne tekstury.

    Przeznaczona dla dzieci 0+
    Zabawka wyprodukowana jest w całości w Polsce, posiada certyfikat CE

Zdjęcia: