Nipletka bezoperacyjny sposób na wklęsłe brodawki, Avent

Prosty bezoperacyjny wykorzystujący delikatne ssanie, sprawdzony klinicznie sposób na wklęsłe brodawki sutkowe. 

Chwilowo niedostępny

Skuteczny sposób na płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe.

W zestawie: 1 Nipletka oraz 2 jednorazowe wkładki laktacyjne Avent Ultra Comfort.   

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe mogą stanowić problem dla kobiet pragnących karmić piersią. Trwałym lekarstwem na ten kłopot jest zaprojektowane przez wybitnego brytyjskiego chirurga plastycznego, jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne Niplette.
Poprzez delikatne ssanie Niplette wyciąga brodawkę do małego plastikowego kapturka przypominającego naparstek. Po kilku tygodniach nieprzerwanego noszenia Niplette sutek zostaje trwale wyciągnięty.
Najlepiej używać Niplette przed zajściem w ciążę. Ale jeśli Twoje piersi nie są zbyt wrażliwe,możesz używać Niplette przez pierwsze sześć miesięcy ciąży dla uzyskania trwałej poprawy.
Inną możliwością jest stosowanie Niplette w ciągu kilku pierwszych dni po porodzie, przez kilka minut bezpośrednio przed karmieniem. Sutek zostanie wyciągnięty, co ułatwi dziecku uchwycenie go i jednocześnie zainicjuje karmienie piersią.
Niplette nie będzie działało przy piersiach pełnych mleka. Jednak do tego czasu Twoje dziecko przyzwyczai się już samo chwytać brodawkę. Jeśli zależy ci na trwałej korekcie powróć do Niplette po zakończeniu karmienia piersią.

Zdjęcia: