Mata kojec Plac Zabaw Kick&Play gimnastyka dla bobasa TinyLove

Wyjątkowa, bardzo duża mata do zabawy z elastycznymi pałąkami Kick & Play to swoisty "Plac zabaw" dla Twojego maluszka.
Mata ta to pełne otoczenie dla aktywnego rozwoju ruchowego dziecka, zaprojektowana specjalnie, aby stymulować zmysły zapewniające radość z odkrywania nowych bodźców.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Tiny Love

289.00 zł

Promocja! stara cena: 309 zł

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami " Plac zabaw" zapewnia świetną zabawę zarowno dla malutkich jak i nieco starszych dzieci.

We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz bowiem unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka. Utworzony w ten sposób kojec zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, a mama będzie spokojna, że jej skarb nie sturla się na podłogę.  Mata jest bardzo łatwa do złożenia i przenoszenia a elastyczne, składane pałąki ułatwiają przewijanie dziecka.

Gdy nasz maluszek będzie już nieco starszy i bardziej sprawny ruchowo wówczas powiększymy mu "plac zabaw" rozpinając boczki lub zdejmując pałąki. 

Mata ta kryje w sobie mnóstwo atrakcji. Posiada 5 wiszących zabawek, duuuże lusterko i mnóstwo niespodzianek umieszczonych na samym materacyku takich jak becząca owieczka, czy chowajace się słoneczko.
Nowa plansza dźwiękowa Kick & Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia.

Wymiary opakowania:

 79cm x  65cm

Wszystkie produkty Tiny Love posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka i rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

Zdjęcia: