Geomag World House Starter 87el 5+ szwajcarskie klocki magnetyczne

Geomag World przeznaczone są do tworzenia budynków z twoich marzeń ucząc dziecko kreatywnego myślenia i rozwijając zdolności manualne.

         Geomag to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: GEOMAG

59.00 zł

Promocja! stara cena: 79 zł

 Zestaw Geomag World My House składający się z 87 elementów to wspaniały prezent dla każdego chłopca i każdej dziewczynki w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zestawy My House pomogą Twojemu dziecku zbudować dom jego marzeń i udekorować go kolorowymi, ilustrowanymi panelami.

Zestaw klocków magnetycznych Geomag World House pozwala na zbudowanie wspaniałego domu według pomysłu Twojego dziecka.
Możliwości są praktycznie nieograniczone. W skład zestawu wchodzą klocki panelowe, metalowe łączniki oraz kuleczki magnetyczne, które pozwalają zespolić wszystkie klocki w całość. Do zestawu jest również dołączona mata, na której namalowane jest podłoże, na którym stawia się dom. 

Za każdym razem, kiedy Twoje dziecko będzie układało dom, może powstać inna, niepowtarzalna budowla, gdyż na panelach namalowane są obrazki, które przedstawiają części domu, a także elementy dekoracyjne.
Wspaniałym urozmaiceniem zabawy dla Twojego dziecka będzie możliwość własnoręcznego udekorowania części paneli, które są puste – przeznaczone do dekoracji przez dziecko. Takie klocki pomogą rozwinąć kreatywność Twojego dziecka i będą stanowić wspaniałą rozrywkę na wiele godzin, gdyż za każdym razem ich układanie dostarczy Twojemu dziecku wiele radości.

Geomag to wspaniała zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej innowacyjności. Łącząc magnetyczne pałeczki z niklowanymi kulkami, możemy w bardzo prosty sposób budować trójwymiarowe obiekty i przedmioty a przy zastosowaniu kolorowych paneli - możemy stworzyć różne budowle.

Jedynym ograniczeniem jest tu nasza własna fantazja.

 Klocki magnetyczne  Geomag nie są produkowane w Chinach, lecz w Szwajcarii.

Zapewnia to dostosowanie norm produkcyjnych do najnowszych dyrektyw Unii Eurpejskiej, jest gwarancją nietoksyczności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiałów. 

Na tle innych klocków magnetycznych wyróżnia je także siła magnesu i solidność wykonania. 

Dlatego też klocki Geomag charakteryzują się łatwością łączenia elementów i wytrzymałością budowanych konstrukcji, nawet przy ich dużych rozmiarach.

Odpowiednio dostosowana siła przyciągania pozwala również na wykorzystanie pola magnetycznego do wprowadzania konstrukcji w ruch wirowy wokół własnej osi.

 Zalety klocków magnetycznych:
Klocki Geomag pobudzają do konstruowania unikalnych form, rozwijają kreatywność.
Pomagają zrozumieć podstawy geometrii, matematyki, chemii oraz zasady przyciągania pola magnetycznego, budowy atomu i struktur układu cząsteczek.
Pomagają rozwijać dzieciom i dorosłym ich własne umiejętności manualne i umysłowe.
Magnetyczne klocki Geomag  sprawią ogromną frajdę Twojemu dziecku i zapewnią mu cudowną zabawę na wiele godzin, a przy okazji wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywnego myślenia, które to umiejętności przydadzą się mu w przyszłości.

Wymiary opakowania:  27cm x 21cm x 5cm 

Wiek: 5 - 9 lat

Zdjęcia: