Klocki do skręcania Meccano Kids Play ŻABKA 2+

Klocki konstrukcyjne specjalnie zaprojektowane dla dzieci już od 2 roku życia Mini Kids Play  ŻABKA - to wspaniały prezent dla Twojego maluszka.

Dziecko w łatwy sposób zbuduje z nich kolorowy model z zabawnymi oczami.

Duże elementy pozwolą nawet bardzo małym rączkom, najpierw przy pomocy rodziców, budować własne konstrukcje za pomocą dołączonego, plastikowego, duuużego śrubokręta.

Chwilowo niedostępny

Zestawy klocków konstrukcyjnych Meccano to wymarzony , pomysłowy prezent dla wszystkich kreatywnych dzieci.

Klocki rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie dzieci oraz pomagają ćwiczyć ich zdolności manualne.

Każde opakowanie klocków zawiera kompletny zestaw narzędzi i instrukcji, aby dać dzieciom możliwość budowy jednego lub większej liczby proponowanych wzorów albo zupełnie nowej zabawki zaprojektowanej przez nich samych. 

Modele są szybkie i łatwe w budowie, montaż i demontaż nie sprawia żadnych trudności, a wysoka jakość wykonania sprawia, że konstruować coraz to nowsze modele można właściwie bez końca… dopóki nie zabraknie pomysłów i fantazji. 

Poszczególne modele Meccano pasują do siebie, zestawy można łączyć i budować nieograniczone konstrukcje.

Meccano to renomowany, cieszący się ponad stuletnią tradycją i doświadczeniem, producent najwyższej jakości klocków konstrukcyjnych opartych na łączeniu prostych elementów przy pomocy śrubek i nakrętek.

Meccano to zabawa, która polega na budowaniu konstrukcji przypominających istoty żywe, samochodów, helikopterów, traktorów,dźwigów, podnośników, robotów i innych ciekawych trójwymiarowych konstrukcji.

Wymiary opakowania:

15cm x 15cm x 8cm  

Zdjęcia: