Geomag klocki GBaby SEA wodny świat Medium 11el

Szwajcarskie, bezpieczne klocki G Baby SEA Medium, Wodny świat 11el  pozwalają dziecku zapoznać się z kształtami geometrycznymi i zasadami działania pola magnetycznego od najwcześniejszych miesięcy życia a miękkie nakładki pełnią też rolę gryzaków.

Zabawka doskonale nadaje się do kąpieli

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: GEOMAG

85.00 zł

Geomag to opatentowane, oryginalne klocki magnetyczne produkowane w Szwajcarii.
Klocki magnetyczne dla najmłodszych  Gbaby SEA - Wodny świat to zabawne, kolorowe, urocze morskie zwierzątka z możliwością różnego łączenia z innymi klockami wprowadzą Twoje dziecko w świat magnetycznej zabawy już od 10m życia.
Półkolisty kształt elementów i ich magnetyczne, balansujące podstawy pozwalają na tworzenie z klocków ruchomych kompozycji.

Nowa seria Gbaby – klocków magnetycznych przeznaczonych dla dzieci od 10 miesiąca życia. 

 Szwajcarskie klocki magnetyczne Gbaby doskonale nadają się też do zabawy podczas kąpieli gdyż są lekkie i unoszą się na wodzie. Dzieci uwielbiają zabawę pływającymi klockami, które się przyciągają

Podstawowymi elementami G Baby są:
- proste geometryczne kształty
- miękkie komponenty
- żywe kolory
- sympatyczne postacie
- bezpieczne magnesy GEOMAG

Wszystkie elementy z różnych modeli i zestawów klocków Gbaby można łączyć ze sobą, tworząc coraz to nowy, bogatszy własny zestaw.

Stwórzcie własną konstrukcję i rozbujajcie swojego ulubionego zwierzaka, który niczym wańka – wstańka będzie radośnie kołysał się na boki.

Zabawa klockami Gbaby intensywnie aktywizuje rozwój psychoruchowy dziecka.

Dzięki zastosowaniu  kompleksowych rozwiązań dostarcza dziecku bodźców

niezbędnych dla jego prawidłowego rozwoju. Szwajcarskie wykonanie gwarantuje najwyższą

dbałość o  bezpieczeństwo Twojego dziecka.


Jak zapewnia szwajcarski producent wszystkie elementy G Baby są wykonane z najwyższej jakości materiałów co zapewnia 100% bezpieczeństwo użytkowania. Geomag w tym celu podjął współpracę z Bayer Material Science. Bayer jest twórcą specjalnego poliwęglanu zwanego Makrolon wykorzystywanego do produkcji wysokogatunkowych produktów, gdzie odporność, solidność wykonania i bezpieczeństwo są istotnymi warunkami. Właśnie tego materiału Geomag użył do produkcji G Baby.

Zdjęcia: