Pluszowa PIZZA recznie szyte torby pełne zabaw oskar&ellen

 Pluszowa, bezpieczna Pizza ze składnikami na rzepy to cudowny, pluszowy zestaw do zabawy w kelnera, kucharza czy klienta.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: oskar&ellen

106.00 zł

Promocja! stara cena: 115 zł

Zestaw Pizza pozwoli bawić się naszym dzieciom w przyjmowanie gości lub przygotowanie potraw. 

Dziecko może też zaprosić gości - swoje ulubione lalki, koleżanki i kolegów, babcię i dziadka, rodzeństwo czy rodziców na wspaniałą pizzę z różnymi dodatkami wg indywidualnych upodobań (dodatki są mocowane na rzepy, więc można z nich łatwo zrezygnować)

Pizza jest już bardzo znaną u nas potrawą i bardzo lubianą przez naszych Milusińskich więc może by tak taki element włoski bardzo by się przydał w pokoiku zabaw naszego dziecka?

Ten genialny zestaw pozwoli dzieciom na odgrywanie roli zarówno kelnera i klienta, jak i kucharza.

Ten przepyszny set zawiera dwie podkładki, świecę, tacę, kartę zamówień, 6 kawałków pizzy z 19 przepysznymi dodatkami przyczepianymi na rzepy, takimi jak: pomidor, pepperoni, pieczarki, papryczki czy szynka, a więc według własnych upodobań smakowych.

Łącznie 29 elementów!
Wykonanie: 65% bawełna, 35% polyester.

Nasze zestawy do zabawy charakteryzują się tym, iż w rzeczywistości są praktycznymi "torbami pełnymi zabaw".
Miękkie, barwne, poręczne, bezpieczne i solidne zestawy do zabawy pobudzą wyobraźnię każdego dziecka. Niezależnie od upodobań, każdy znajdzie coś dla siebie! Bawmy się kreatywnie, rozwijajmy naszą wyobraźnię i wiedzę!
Doskonały towarzysz dla małego podróżnika:)

Wszyscy wiemy jak ważna dla każdego dziecka jest zabawa. Wybór zabawek dostępnych na rynku jest ogromny, niezależnie od wieku czy płci dziecka. Jak więc wybrać zabawki, które dziecko zachwycą?
W sklepie z zabawkami wszędzie aż roi się od plastikowych światełek, migocących przycisków, brzdęków i bębnienia-a może tak chwilę pobawić się z dzieckiem w ciszy, nie martwiąc się o bezpieczeństwo naszej pociechy, a jednocześnie rozwijając kreatywność, wyobraźnię i język dziecka?
Oto nasze propozycje-zabawki ręcznie robione, edukacyjne i bezpieczne zabawki Oskar&Ellen

Zdjęcia: