Kręgle dla dzieci 2w1 kolorowe edukacyjne, 18m+

Kolorowe kręgle zapewnią dziecku doskonałą zabawę ruchową oraz elementy do budowy ogromnej piramidy.

Jest to zabawka zachęcająca dzieci do zabaw ruchowych ale też do nauki kolorów, cyfr, liczenia. Wspomaga rozwój kreatywności i przestrzennego myślenia Maluszków. 

Doskonała na prezent - 2 zabawki w 1

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BEPPE

49.00 zł

Kolorowe Kręgle to zestaw zabawek edukacyjnych zachęcających dziecko do aktywności fizycznej. Bawiąc się w strącanie kręgli dziecko uczy się koordynacji rączek i wzroku oraz precyzji ruchów. Zabawa kręglami dostarczy dziecku niezwykłych emocji gdy celne rzuty nagrodzimy gromkimi brawami. 

Każdy z 6 kręgli jest ponumerowany, pomalowany na inny kolor i ozdobiony wizerunkiem małpki. Numery małpek zachęcają do liczenia a kolory do ich rozpoznawania i nazywania. Żeby łatwiej było dziecku chwytać, przenosić i ustawiać kręgle, małpki mają odstające uszy. Każdy kręgiel można otworzyć, a poszczególne połówki można użyć do zrobienia ogromnej piramidy. Zachęcając dziecko do budowy piramidy uczymy je kreatywności i przestrzennego myślenia.

Kula do strącania kręgli zrobiona jest z miękkiego materiału, aby można jej było bezpiecznie używać także w domu.

Zestaw jest zapakowany w bardzo ładną kolorową walizeczkę.

Rozwój dziecka, a szczególnie jego zdolności motorycznych, jest w bardzo dużym stopniu kształtowany przez otoczenie. Dlatego tak ważne jest,by zabawki, którymi dziecko się bawi zachęcały do poprawiania motoryki,uczyły nowych ruchów, umiejętności.

Zabawek wspiera w różnym stopniu następujące umiejętności: motorykę, koordynację, równowagę i dokładność. 

Wymiary kręgli : wysokość  -16cm, - szerokość 9,5cm 

Wymiary opakowania: 40cm x 23cm x 11cm

Zabawka zgodna z normą:    CE 

Zdjęcia: