Klocki do skręcania Meccano w walizce Tool Box Easy 40el 4 modele 4+

 Klocki konstrukcyjne MECCANO Tool Box Easy 4 proponowane modele to nowatorskie klocki dla dzieci zamknięte w zgrabnym kuferku.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

90.00 zł

Promocja! stara cena: 99 zł

Mały człowiek musi samodzielnie skonstruować swoją zabawkę przy pomocy narzędzi i elementów konstrukcyjnych zawartych w zestawie. Jaki model powstanie - zależy tylko od małych konstruktorów. 

Zabawki Meccano są projektowane i produkowane we Francji. Ich jakość jest ściśle monitorowana począwszy od surowca aż po produkt końcowy.

Aż 4 różne zabawki w jednym zestawie!
Zestaw zawiera narzędzia i elementy do budowania pojazdów i instrukcję umożliwiającą zbudowanie proponowanych przez producenta modeli lub modeli według własnych pomysłów.
Wszystkie elementy zestawów zostały przygotowane z uwzględnieniem szczególnych potrzeb i bezpieczeństwa właśnie tej grupy wiekowej (duże, kolorowe, plastikowe elementy).
 
Każde opakowanie zawiera kompletny zestaw narzędzi i instrukcji, aby dać dzieciom możliwość budowy jednego lub większej liczby proponowanych wzorów albo zupełnie nowej zabawki zaprojektowanej przez nich samych.
 Elastyczne elementy umożliwiają budowę zabawnych i kolorowych konstrukcji. Do opakowania dołączono naklejane na pojazdy oczy.
 
Modele są szybkie i łatwe w budowie, montaż i demontaż nie sprawia żadnych trudności, a wysoka jakość wykonania i użytych materiałów sprawia, że konstruować coraz to nowsze modele  można właściwie bez końca.  Wymiary opakowa 300x160x200 mm
Zestaw zawiera: 4 modele, 40 elementów
Wiek: rekomendowane od 5 roku życia 

 

Zdjęcia: