Geomag Kids Color 120el szwajcarskie klocki magnetyczne

Szwajcarskie klocki magnetyczne konstrukcyjne Geomag Kids Color są wyprodukowane z bezpiecznych materiałów, pobudzają do konstruowania unikalnych form, rozwijają kreatywność.
Pomagają zrozumieć podstawy geometrii, matematyki, chemii oraz zasady przyciągania pola magnetycznego, budowy atomu i struktur układu cząsteczek.
Pomagają rozwijać dzieciom i dorosłym ich własne umiejętności manualne i umysłowe.

Geomag Kids doskonale nadają się na prezent niezależnie od wieku osoby obdarowywanej - jest to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: GEOMAG

209.00 zł

Promocja! stara cena: 229 zł

 Seria Geomag Kids to zupełnie nowa linia klocków dostosowana do najnowszych wymogów prawnych Unii Europejskiej w dziedzinie zabawek zawierających magnesy.  

GEOMAG wyprodukował już wiele serii klocków magnetycznych

Jedną z nich jest seria Color w której pałeczki magnetyczne mają różne kolory. 

Główną różnicę w konstrukcji nowych klocków stanowi długość patyczków, które teraz są dwukrotnie dłuższe. Dzięki temu klocki Geomag Kids są rekomendowane dla dzieci już od 3 roku życia a górna granica wieku jest nie ograniczona.

Z uwagi na to, że w zestawie jest tak dużo elementów, Twoje dziecko będzie miało więcej możliwości tworzenia niepowtarzalnych konstrukcji. Jego budowle będą większe, jeszcze wspanialsze. Będą mogły posiadać więcej ruchomych, obrotowych elementów. Dodatkowym atutem jest to, że jeśli w czasie układania klocków Twoje dziecko zmieni zdanie co do położenia któregoś z elementów, bez problemu i bez konieczności rozbierania całej konstrukcji wprowadzi w życie.
Magnetyczne klocki Geomag Color sprawią ogromną frajdę Twojemu dziecku i zapewnią mu cudowną zabawę na wiele godzin, a przy okazji wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywnego myślenia, które to umiejętności przydadzą się mu w przyszłości.
W skład zestawów Color Kids wchodza również panele.

Panele to kolorowe, wykonane z wytrzymałego plastiku trójkąty i kwadraty, które umożliwiają budowanie z klocków magnetycznych Geomag jeszcze ciekawszych wizualnie przedmiotów oraz pięknych elementów dekoracyjnych.

Zastosowanie paneli zwiększa też stabilność konstrukcji.

Panele Geomag Kids posiadają specjalne otwory, dzięki czemu wkomponowanie ich między patyczki i kulki jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Zestaw zawiera :

57 szt - patyczków
56 szt - kulek
7 szt - panel

Wymiary opakowania: 42cm x 26cm x 5cm

Zdjęcia: