Gąsienica Mix&Match klocki na rzepy Lamaze

Pluszowa Gąsienica to zabawka nie tylko dla niemowląt. Składa się z 8 członów łączonych na rzepy i każdy z nich jest osobną zabawką.

Zabawka wspomaga wszechstronny rozwój dziecka - narządu wzroku, słuchu, dotyku oraz sprawności ruchowej Maluszka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

75.00 zł

Kolorowa Gąsienica jest zabawką zarówno dla niemowląt jak też kilku latków do nauki kolorów i budowania gąsienicy z poszczególnych klocków.

Gąsienica składa się z ośmiu oddzielnych segmentów, które łatwo łączą się ze sobą za pomocą rzepów. Chwytając poszczególne segmenty Maluszek usłyszy różne dźwięki gdyż w ich wnętrzu ukryte są piszczałki, grzechotki i szeleszczący materiał. Uśmiechnięta mina, duże oczy mnóstwo jaskrawych kontrastowych kolorów oraz różna struktura użytych materiałów zachęcają dziecko do zabawy. Gąsienica jest też wyposażona w odstające elementy, supełki i metki które dzieci uwielbiają chwytać w malutkie rączki. Ze względu na różnorodność kolorów - również biało-czarne kombinacje - możemy dowolnie łączyć segmenty tworząc  zabawki na poszczególne etapy rozwoju dziecka. Nieco starsze dzieci mogą już samodzielnie łączyć segmenty gąsienicy i ćwiczyć kreatywne myślenie.

Gąsienica zachęca również do wspólnej zabawy z dzieckiem. Możemy zgrać z Maluszkiem w dopasowywanie kolorów, ponieważ po wewnętrznej stronie, każda część ma określony kolor i należy poszukać takiego samego aby połączyć je w pary. Tak więc nauka kolorów poprzez wspólną cudowną zabawę.

Wymiary opakowania: 35 x 23 x 10 cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.


Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.  

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: