Geomag GBaby SEA Wodny świat 19el

Szwajcarskie klocki magnetyczne dla najmłodszych - Geomag Gbaby SEA - Wodny świat, 19el  to zabawne, kolorowe, morskie zwierzątka. 

Klocki Gbaby to najpierw gryzaki dla niemowląt, potem - gdy dziecko już samodzielnie siedzi - to już klocki do łączenia z nakładanymi postaciami zwierzątek zarówno na podłodze czy stole, jak też podczas kąpieli - unoszą się na wodzie. 

Chwilowo niedostępny
Geomag to opatentowane, oryginalne klocki magnetyczne produkowane w Szwajcarii.
Są świetne - sprawdzone przez nasze bobasy - Anusię i Bartusia

Klocki G Baby przeznaczone są dla bardzo małych dzieci gdyż miękkie zwierzątka najpierw są wspaniałymi gryzakami (są miękkie i łatwo się je chwyta w malutkie rączki) a gdy dziecko już samodzielnie siedzi - to już klocki do łączenia z nakładanymi postaciami zwierzątek.

Klocki G Baby są również doskonałymi zabawkami do kąpieli - dzieci uwielbiają się nimi bawić w wodzie. 

Geomag Gbaby SEA  mają różnorodny kształt elementów a ich magnetyczne, balansujące podstawy pozwalają tworzyć z klocków ruchome kompozycje

Zabawa klockami GBaby pozwala zapoznać się z kształtami geometrycznymi i zasadami dzialania pola magnetycznego od najwcześnięjszych miesięcy życia

Nowa seria Gbabyklocków magnetycznych przeznaczonych dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Podstawowymi elementami G Baby są:
- proste geometryczne kształty
- miękkie komponenty
- żywe kolory
- sympatyczne postacie
- bezpieczne magnesy GEOMAG

Wszystkie elementy z różnych modeli i zestawów klocków Gbaby można łączyć ze sobą, tworząc coraz to nowy, bogatszy własny zestaw.

Stwórzcie własną konstrukcję i rozbujajcie swojego ulubionego zwierzaka, który niczym wańka – wstańka będzie radośnie kołysał się na boki.

Zabawa klockami Gbaby intensywnie aktywizuje rozwój psychoruchowy dziecka.

Dzięki zastosowaniu  kompleksowych rozwiązań dostarcza dziecku bodźców

niezbędnych dla jego prawidłowego rozwoju. Szwajcarskie wykonanie gwarantuje najwyższą

dbałość o  bezpieczeństwo Twojego dziecka.


Jak zapewnia szwajcarski producent wszystkie elementy G Baby są wykonane z najwyższej jakości materiałów co zapewnia 100% bezpieczeństwo użytkowania. Geomag w tym celu podjął współpracę z Bayer Material Science. Bayer jest twórcą specjalnego poliwęglanu zwanego Makrolon wykorzystywanego do produkcji wysokogatunkowych produktów, gdzie odporność, solidność wykonania i bezpieczeństwo są istotnymi warunkami. Właśnie tego materiału Geomag użył do produkcji G Baby.

Zdjęcia: