Zwierzak z piłką gumowe zabawki nie tylko do kąpieli, 2szt w kpl.HENCZ

Bezpieczny gumowy piszczek Ślimak do zabawy zarówno podczas kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka. 

Ręcznie malowane zabawki typu PISZCZEK firmy HENCZ są produkowane z surowców niemieckiej firmy BASF i nie zawierają nawet śladowych ilości ftalanów.

Piszczki to miękkie zabawki przeznaczone dla najmłodszych od 0+ 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: HENCZ

9.00 zł

W dniach 6.10.2020 - 23.10.2020 przebywamy na urlopie, wszelkie zamówienia zostaną zrealizowane po 23.10.2020. W razie pytań prosimy o kontak telefoniczny: 519 541 518

Jeden z trzech kompletów - kaczuszki z piłką, małpki z piłką i piesek z piłką - kolorowe zwierzaki i piłeczki do zabawy zarówno podczas kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka. Te wesołe, piszczące zabawki doskonale nadają się również do zabawy na piasku. Bezpieczne materiały i nietoksyczne farby użyte do produkcji piszczków pozwalają też im pełnić rolę swoistych gryzaków w okresie ząbkowania maluszków.

Wys.9cm

Dla kibiców sportowych i ich pociech mamy zabawki tematyczne. Kaczuszki i piłki "kibicujemy naszym" z biało-czerwonym szalikiem z napisem POLSKA.

Firma postępuje zgodnie ze swoją ideą  " ......dla bezpiecznej zabawy Twojego dziecka ". 
 Dowodem jakości naszych wyrobów są pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzanych przez Inspekcję Handlową w Polsce oraz niezależne akredytowane europejskie instytuty certyfikujące.
Wszystkie artykuły produkowane przez firmę HENCZ są zgodne z normą bezpieczeństwa dla wyrobów dziecięcych EN 71. 

Zdjęcia: