Zebra na kółkach do raczkowania pluszowa K`s Kids

Pluszowy Rayan na kółkach to urocza zabawka wyposażona w przeźroczystą wirującą grzechotkę w brzuszku piszczący ogonek która zachęci maluszka do raczkowania.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

33.00 zł

Rayan wprawiony rączką w ruch leciutko jeździ na swoich czerwonych kółeczkach a brzuszek zebry to obrotowa przezroczysta grzechotka wypełniona kolorowymi kuleczkami, które podczas jazdy obijają się o ścianki, wydając grzechoczące dźwięki. W brzuszku znajduje się także magiczny kwiatuszek z miniaturowym lusterkiem, który też się obraca pokazując zmieniające się obrazki.

Pluszowy ogonek Rayana to kolejna atrakcja dla bobasów gdyż  ukrywa w sobie wesoły piszczek, który dzieci uwielbiają naciskać.
Pocieszny PLUSZOWY pyszczek zebry jest zaś wprost stworzony do pieszczenia i całowania.

Rayan - mała zebra, która z pewnością ucieszy Twojego Maluszka.

WYMIARY OPAKOWANIA:
19,5cm x 24cm x 8,5cm


Wymiary zabawki :
18x7x15cm
Zabawka świetnie oddziałuje na niemal wszystkie zmysły brzdąca,
wpływa pozytywnie na rozwój jego motoryki a także koordynacji ruchowo-zmysłowej.
Jeżdżący Rayan z pewnością wkrótce stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojej pociechy.

Zabawki dla dzieci K's Kids to seria specjalnie stworzona dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. K's Kids zajmuje się tworzeniem zabawek najlepiej dopasowanych do małych rączek i zmysłów maleństw. K’s Kids używa najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek.
Zabawki K's Kids przyciągają uwagę swoją oryginalnością i powstają przy udziale zespołu rozwojowego włączając pomoc wielu psychologów, specjalistów dziecięcego rozwoju oraz rodziców. Pomysły K's Kids są wysoce doceniane przez branżę, jak również przez samych rodziców i ich pociechy. Zabawki K's Kids zdobyły wiele światowych nagród i cieszą miliony maluchów w 50 krajach świata.

Zdjęcia: